Nu mai mâncaţi la Bistro Lisa!

Filed under: Locale |

bistro-lisa-godanca1

 

Ne-au contactat la redacţie doi clienţi ai restaurantului Lisa, care ne-au declarat că au găsit doi viermi şi fire de păr în mâncare, doi şobolani cât două pisici în baie, respectiv doi romi care spălau vasele în bucătărie. Adio Lisa!

 

 

15 Responses to Nu mai mâncaţi la Bistro Lisa!

  1. Autoru articolului nu a observat ca in local erau si doua soparle.

    Pop Ionica
    14/06/2013 at 11:54
    Reply

  2. Fiind un local public accesul clientilor nu este restrictionat.

    Mariana Danciu
    14/06/2013 at 11:57
    Reply

  3. Politica localului nu sorteaza clientii dupa culoarea lor politica.

    Zoli Pop
    14/06/2013 at 13:37
    Reply

  4. Eu sunt client acolo si nu am vazut sa faca diferenta intre cienti si nu e corect sa fie victima colaterala.Incercati sa va convingeti,sunt foarte primitori si sigur datorita situatiilor creiate in ultima perioada,sigur si corect nu sunt implicati in politica.Nu vad corecta aceasta situatie.

    Costi Roatis
    14/06/2013 at 15:25
    Reply

  5. Domnilor gazetisiti, doar de doua saptamani declarati ca nu veti mai face atacuri gratuite, ca ati fost obligati, bla, bla, bla… Deontologie de doi bani! Inca nu ati inteles de unde mancati painea.

    vandy
    14/06/2013 at 17:17
    Reply

  6. Domnule admin, v-ati dat examenul de ziar de doi bani. Asta ati fost sub castoru', asta ati ramas. Pacat!

    vandy
    14/06/2013 at 17:51
    Reply

    • Dixit!

      vandy
      14/06/2013 at 17:55
      Reply

  7. Rusine,rusine ce se face acestor oameni,e inuman.Ce aveti cu ei?Nu aveti Dumnezeu,chear nu stiti cate probleme au avut inventate si voi loviti fara mila.Ce urmariti?

    Rusu Maria
    14/06/2013 at 19:37
    Reply

  8. Ziaristi de 2 bani,sa va fie rusine la obraz,cum sa scrieti asa ceva? bine ca nu s-a gasit si caca…i in mijlocul restaurantului,cum sa mintiti in halul asta?de ce doriti sa faceti atata rau?nu stiti ca roata se intoarce?azi poate maine sau peste 1 an,ati auzit de legile universului?mai ganditi-va o data inainte sa publicati tot felul de minciuni

    Anto
    14/06/2013 at 20:52
    Reply

  9. Ce aveti, mai fratilor, cu Sadam Hussein?!. De ce-l rebotezati? Cum a-ti reusit sa postati poza lui Sadam Hussein linga masina "demnitarului" (ne-demn) ??

    Stefan
    15/06/2013 at 01:14
    Reply

  10. Un om remarcabil Husein, nu el e probema,invidia si reacredinta.Exista democratie?Cred totus ca totul e o gluma de publicitate.

    Ungur Stefan
    16/06/2013 at 15:51
    Reply

  11. se pare ca singura lor vina e ca acolo a mancat senatorul Valer marian, pana nu demult cel mai valoros PSD-ist din judet, care ne-a fost bagat pe gat de USL ca cel mai vrednic candidat! Nu va dezmintiti! Acum veti tara in noroi toate localurile pe unde umbla Marian???

    viorel
    17/06/2013 at 07:42
    Reply

    • deh..noua gazeta..

      tiberius
      17/06/2013 at 12:23
      Reply

  12. Din partea localului ,,Bistro Lisa'':Va pierdeti un spatiu valoros din ziar pe niste glume proaste,nu suntem parte in lupta voastra.Noi respectam toti clientii care ne calca pragul,dar si pe cei potentiali clienti.Va multumim si va invitam la ,,Lisa''

    GFG
    17/06/2013 at 11:01
    Reply

  13. Ati intrecut orce masura a bunului simt cu ,,BISTRO LISA''.Pentru aplanarea conflicteor trebuie sa aveti un dialog ca sa va intelegeti ca parteneri de conflict.Daca nu e posibil ,gasiti pe cineva sa va medieze.Daca va exista incredere ,transparenta,conflictul trebuie sa inceteze.Sa va alegeti teme comune si prin dialog veti descoperi nevoile si interesele partenerului.Avand in vedere ca pe o perioada mare ati avut multe in comun ,punctele slabe vor fi recunoscute foarte usor de partenerul de conflict,dialogul si raspunderea vor prelua o parte din conflict si veti crea o noua relatie ,veti gasi solutii pt.interesele ambelor parti si astfel concilierea este posibila fara a amesteca in lupta victime colaterale.[UNDE-I UNU NU-I PUTERE UNDE-S DOI PUTEREA CRESTE].Eu in aceasta situatie as alege Bistro Lisa ca loc de intalnire intre cele doua parti pt. a crea un dialog in interes comun.

    Ceasul 12
    18/06/2013 at 16:47
    Reply