Liga Națională de baschet feminin-programul turului

Filed under: Sport |

Etapa 1 – 05 octombrie

CSM Targoviste – NOVA Vita

BCM Danzio Timisoara-  CSU Alba Iulia

ACS Sepsi SIC – SCM Craiova

Universitatea Cluj-Napoca – BC ICIM Arad

Olimpia Brasov – CSBT Alexandria

CS Phoenix Galati –  Rapid Bucuresti

U CSM Oradea – CSM Satu Mare

Etapa 2 – 12 octombrie

CSU Alba Iulia – CSM Targoviste

SCM Craiova – NOVA Vita

BC ICIM Arad – BCM Danzio Timisoara

CSBT Alexandria-  Sepsi SIC

Rapid Bucuresti-  Universitatea Cluj-Napoca

CSM Satu Mare – Olimpia Brasov

PhoenixGalati –  CSM Oradea

Etapa 3 – 19 octombrie

CSM Targoviste-  SCM Craiova

CSU Alba Iulia – BC ICIM Arad

NOVA Vita –  CSBT Alexandria

Danzio Timisoara –  Rapid Bucuresti

Sepsi SIC-  CSM Satu Mare

Universitatea Cluj-Napoca-  CSM Oradea

Olimpia Brasov – Phoenix Galati

Etapa 4 – 23 octombrie

BC ICIM Arad  – CSM Targoviste

CSBT Alexandria – SCM Craiova

CS Rapid Bucuresti – CSU Alba Iulia

CSM Satu Mare –  NOVA Vita

U CSM Oradea –  Danzio Timisoara

PhoenixGalati –  Sepsi SIC

Universitatea Cluj-Napoca – Olimpia Brasov

Etapa 5 – 26 octombrie

CSM Targoviste – CSBT Alexandria

BC ICIM Arad –  Rapid Bucuresti

SCM Craiova – CSM Satu Mare

CSU Alba Iulia-  CSM Oradea

NOVA Vita –  PhoenixGalati

Danzio Timisoara – Olimpia Brasov

Sepsi SIC – Universitatea Cluj-Napoca

Etapa 6 – 02 noiembrie

Rapid Bucuresti – CSM Targoviste

CSM Satu Mare – CSBT Alexandria

CSM Oradea –  BC ICIM Arad

Phoenix Galati – SCM Craiova

Olimpia Brasov – CSU Alba Iulia

Universitatea Cluj-Napoca – NOVA Vita

Danzio Timisoara-  Sepsi SIC

Etapa 7 – 09 noiembrie

CSM Targoviste – CSM Satu Mare

Rapid Bucuresti – CSM Oradea

CSBT Alexandria –  PhoenixGalati

BC ICIM Arad-  Olimpia Brasov

SCM Craiova – Universitatea Cluj-Napoca

CSU Alba Iulia –  Sepsi SIC

NOVA Vita-  BCM Danzio Timisoara

Etapa 8 – 16 noiembrie

CSM Oradea – CSM Targoviste

Phoenix Galati – CSM Satu Mare

Olimpia Brasov – Rapid Bucuresti

Universitatea Cluj-Napoca – CSBT Alexandria

Sepsi SIC – BC UVG ICIM Arad

Danzio Timisoara – SCM Craiova

NOVA Vita-  CSU Alba Iulia

Etapa 9 – 23 noiembrie

CSM Targoviste-  Phoenix Galati

CSM Oradea – Olimpia Brasov

CSM Satu Mare – Universitatea Cluj-Napoca

Rapid Bucuresti – Sepsi SIC

CSBT Alexandria – Danzio Timisoara

BC ICIM Arad-  NOVA Vita

SCM Craiova – CSU Alba Iulia

Etapa 10 – 30 noiembrie

Olimpia Brasov – CSM Targoviste

Universitatea Cluj-Napoca CS Phoenix Galati

Sepsi SIC-  CSM Oradea

Danzio Timisoara-  CSM Satu Mare

NOVA Vita –  Rapid Bucuresti

CSU Alba Iulia-  CSBT Alexandria

SCM Craiova – BC ICIM Arad

Etapa 11 – 07 decembrie

CSM Targoviste – Universitatea Cluj-Napoca

Olimpia Brasov –  Sepsi SIC

Phoenix Galati – Danzio Timisoara

CSM Oradea –  NOVA Vita

CSM Satu Mare – CSU Alba Iulia

Rapid Bucuresti – SCM Craiova

CSBT Alexandria – BC ICIM Arad

Etapa 12 – 14 decembrie

Sepsi SIC – CSM Targoviste

Danzio Timisoara – Universitatea Cluj-Napoca

NOVA Vita – Olimpia Brasov

CSU Alba Iulia –  Phoenix Galati

SCM Craiova – CSM Oradea

BC ICIM Arad – CSM Satu Mare

CSBT Alexandria –  Rapid Bucuresti

Etapa 13 – 21 decembrie

CSM Targoviste – Danzio Timisoara

Sepsi SIC – NOVA Vita

Universitatea Cluj-Napoca – CSU Alba Iulia

Olimpia Brasov – SCM Craiova

Phoenix Galati – BC ICIM Arad

CSM Oradea – CSBT Alexandria

CSM Satu Mare  –  Rapid Bucuresti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *