Liga a IV-a – rezultatele etapei XII

Filed under: Sport |

liga-411

Seria A

Odoreu – Olimpia II SM 0-3

Botiz – Dorolt 1-0

Caraseu – Lazuri 2-1

Babta – Medies 2-2

Micula – Negresti 6-0

Orasu Nou – Doba 3-1

Livada – Paulesti 4-1

Crucisor – Apa 1-7

Clasament

1. Turul Micula                12      10      1        1        47-12 31

2. Victoria Apa                12      10      1        1        45-13 31

3. Sportul Botiz               12      8        2        2        29-13 26

4. Talna Oraşu Nou         11      8        1        2        55-15 25

5. Olimpia 2010 SM II     11      5        4        2        24-12 19

6. Recolta Dorolţ             10      5        3        2        28-10 18

7. Someşul Cărăşeu         12      6        0        6        19-26 18

8. Energia Negreşti 10      5        1        4        19-18 16

9. Voinţa Doba                12      5        0        7        23-25 15

10. AS Livada                 12      4        1        7        12-28 13

11. Voinţa Babţa              12      3        3        6        22-45 12

12. Prietenia Crucisor      12      3        0        9        20-37 9

13. Someşul Odoreu        12      3        0        9        16-34 9

14. Dacia Medieş             10      2        2        6        15-26 8

15. Voinţa Lazuri             12      2        2        8        14-36 8

16. Unirea Păuleşti           12      2        1        9        12-50 7

 

Seria B

Tasnad – Ciumesti 5-0

Foieni – Decebal 2-3

Urziceni – Sanislau 1-1

Andrid – Berveni 4-1

Moftinu Mare – Oar 2-2

Piscolt – Capleni 3-2

Vetis – Camin 2-1

Jocul Moftinu Mic – Petresti a fost amânat.

Clasament

1. Someşul Oar                12      10      1        1        75-10 31

2. Viitorul Vetis               12      10      0        2        33-15 30

3. Schwaben Cămin         12      9        1        2        51-15 28

4. Luceafarul Decebal      12      8        0        4        24-16 24

5. Unirea 08 Tăşnad        12      7        1        4        41-23 22

6. Unirea Pişcolt              12      5        3        4        16-20 18

7. Fortuna Căpleni           12      5        2        5        24-18 17

8. Gloria Moftinu Mare    12      4        5        3        21-16 17

9. Frohlich Foieni            12      5        1        6        23-32 16

10. Real Andrid               12      5        0        7        18-32 15

11. Recolta Sanislău        12      4        2        6        15-20 14

12. Sch. Ciumeşti            12      4        2        6        18-37 14

13. Kneho Urziceni          12      3        4        5        15-24 13

14. Crasna Moftinu Mic   11      2        3        6        11-16 9

15. Stăruinţa Berveni        12      1        1        10      10-45 4

16. Victoria Petreşti         11      0        0        11      6-56   0

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *