Oficialii delegaţi la meciurile din fotbalul judeţean

Filed under: Sport |

Liga a IV-a – etapa a 13-a
Seria A
Sâmbătă
• Olimpia II – Crucişor: Kegyes E, Hariş A, Petruţ S. Obs: Năstruţ L.
• Negreşti – Botiz: Raţ S, Matei C, Bathory Ş. Obs: Borz I.
• Apa – Oraşu Nou: Rebegea C, Giraţi C, Petreuş A. Obs: Pataki Z
Duminică
• Dorolţ – Cărăşeu: Marinaş A, Glazer V, Pop C. Obs: Por C
• Doba – Micula: Pop L, Kopriva T, Kopriva Z. Obs: Cseh S.
• Medieş – Livada: Chiş F, Luduşan T, Ardelean V. Obs: Niţă Gh.
• Lazuri – Odoreu: Câmpan M, Bura I, Bauer I Obs: Halici E
• Păuleşti – Babţa: Gavrilescu D, Şuta M, Muntean D. Obs: Dumitraş G.
Seria B
Sâmbătă
• Oar – Foieni: Mandi A, Chiorean C, Pop C. Obs: Ziman C
• Berveni – Moftinu Mic: Rad B, Botoş R, Moisa F. Obs: Papp I.
Duminică
• Petreşti – Pişcolt: Dragos B, Schwartzkopf Z, Andreica C. Obs: Torok Z.
• Decebal – Tăşnad: Bogdan R, Pop E, Bâlc C. Obs: Cionca G.
• Căpleni – Moftinu Mare: Kegyes E, Neichi S, Costea D. Obs: Ciarnău N.
• Sanislău – Vetiş: Kovacs S, Pop M, Miron C. Obs: Szabo I.
• Ciumeşti – Andrid: Bathory Ş, Nagy S, Ciocoi M. Obs: Both G.
• Cămin – Urziceni: Merkly C, Kallos T, Gherasim F. Obs: Kegyes T.
Liga a V-a – etapa a 7-a
Seria A
Duminică
• Supur – Santău: Peter A, Iuhasz T, Ciceu M. Obs: Morar N.
• Domăneşti – Acâş: Szilagyi B, Toth K, Hasna M. Obs: Petz I.
• Craidorolţ – Ghenci: Kosor G, Lukacs L, Cubiţchi Cip. Obs: Gherasim A.
• Tiream – Lucăceni: Petz E, Pop S, Redaj A. Obs: Rozs Z.
• Beltiug – Hodod: Matei C, Pop C, Dănilă I. Obs: Paşca D
• Căuaş – Marna – amânat
Seria B
• Madaras – Tarna Mare – s-a jucat ieri
Duminică
• Sătmărel – Porumbeşti: Raţ S, Buzilă C, Florea R. Obs: Chiorean R.
• Bercu – Vetiş: Piroş O, David A, Grecica S. Obs: Turturean I.
• Certeze – Dara: Priner I, Lupcsa A, Moldovan A. Obs: Boc A.
• Ardud – Viile SM: Chiorean C, Talpoş V, Trella Z. Obs: Kuki C.
• Agriş – Dumbrava: Petreuş G, Miclăuş R, Bauer Ad. Obs: Schwartz O.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *