Oficialii delegaţi la meciurile din judeţ

Filed under: Sport |

Liga a IV-a – etapa a 12-a
Seria A
Vineri
• Odoreu – Olimpia II SM (ora 14.30 şi 16.30): Pop L, Alfater R, Mihai M. Obs: Kegyes Ad.
Duminică
• Botiz – Dorolţ: Gavrilescu Dan, Pop Cr, Micaş Ad. Obs: Halici E.
• Cărăşeu – Lazuri: Chiş Fl, Ciceu M, Luduşan T. Obs: Tătaru M.
• Babţa – Medieş: Cîmpan M, Buzilă C, Robotin M. Obs: Boc A.
• Micula – Negreşti: Bathory Şt, Glazer V, Giraţi Cr. Obs: Gherasim Alex.
• Oraşu Nou – Doba: Kegyes E, Nagy Sz, Bâlc Cs. Obs: Cionca Gh.
• Livada – Păuleşti: Szilagyi B, Botoş R, Pop Mih. Obs: Morar Nic.
• Crucişor – Apa: Rebegea Cip, Kallos T, Gherasim Fl. Obs: Ciarnău Nic.
Seria B
Sâmbătă
• Tăşnad – Ciumeşti: Rad B, Hariş Ar, Ciocoi M. Obs: Kegyes T.
Duminică
• Foieni – Decebal: Petz Erik, Horvath L, Kopriva Zs. Obs: Torok Z.
• Urziceni – Sanislău: Peter Al, Iuhasz T, Ardelean V. Obs: Rozs Z.
• Andrid – Berveni: Lupcsa Zs, Pop Casian, Bauer I. Obs: Por C-tin.
• Moftinu Mare – Oar: Kovacs Sz, Pop Em, Donca B. Obs: Petz Ist, la juniori: Kapriva T, Miron Cip, Moisa Fl.
• Pişcolt – Căpleni: Petreuş Gh, Bura Ilie, Bauer Ad. Obs: Cseh S.
• Vetiş – Cămin: Bogdan R, Costea D, Petreuş Alex. Obs: Pataki Z.
• Moftinu Mic – Petreşti – amânat
Liga a V-a – etapa a 6-a
Seria A
Duminică
• Tiream – Beltiug: Hariş Ar, David Att, Cioară B. Obs: Chioreanu R.
• Marna – Craidorolţ: Piroş Ov, Lupcsa Ar, Talos V. Obs: Năstruţ L.
• Acâş – Supur: Kovacs Att, Lukacs L, Man C. Obs: Petuker P.
• Hodod – Santău: Chiorean Cr, Trella Z, Cereteu T. Obs: Szabo I.
• Ghenci – Domăneşti: Schwarczkopf Zs, Andreica Cr, Toth Kr. Obs: Balog B.
• Lucăceni – Căuaş: Marinaş Ad, Tăbăcaru S, Anghiuş M. Obs: Borz I.
Seria B
Sâmbătă
• Vetiş – Sătmărel: Kegyes E, Mandi Att, Neichi S. Obs: Ziman C.
Duminică
• Ardud – Agriş: Dragoş B, Pop S, Hasna M. Obs: Papp I.
• Dara – Mădăras: Matei Cl, Moldovan A, Muntean D. Obs: Dumitraş Gh.
• Dumbrava – Porumbeşti: Alfater R, Miclăuş R, Grecica S. Obs: Turtureanu I.
• Tarna Mare – Bercu: Petruţ Seb, Cubiţchi Cip, Berei R. Obs: Kuki C.
• Viile SM – Certeze: Kosor G, Florea R, Brânduşan B. Obs: Both G.
Meciurile se joacă de la ora 14 juniorii, iar de la 16 seniorii.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *