Oficialii delegaţi la meciurile din judeţ

Filed under: Sport |

Liga a IV-a – etapa a 11-a
Seria A
Sâmbătă
• Odoreu – Livada: Petz E, Botoş R, Miron C. Obs: Torok Z.
• Apa – Babţa: Kegyes E, Mihai M, Ciocoi M Obs: Szabo I
• Negreşti – Cărăşeu: Bogdan R, Donca B, Matei Cl. Obs: Chiorean R.
• Medieş  – Oraşu Nou (13.00 şi 15.00): Marinaş Ad, Neichi S, Costea D. Obs: Halici E.
Duminică
• Păuleşti – Lazuri: Gavrilescu D, Hariş A, Pop Cr. Obs: Cionca Gh.
• Botiz – Doba: Kovacs Sz, Pop Mih, Moisa Fl. Obs:Por C-tin
• Dorolţ – Crucişor: Lupcsa Zs, Bathory Şt, Şerbănoiu Alx. Obs: Borz Ionel
• Micula – Olimpia II SM: Raţ S, Neichi S, Gherasim Fl. Obs: Dumitraş Gh.
Seria B
Sâmbătă
• Oar – Tăşnad: Radvanski I, Pop Em, Chiorean Cr. Obs: Ziman C.
• Berveni – Moftinu Mare: Raţ S, Kallos T, Giraţi Cr. Obs: Gherasim Alx.
Duminică
• Sanislău – Pişcolt: Chiş  Fl, Ciceu M, Luduşan Tr. Obs: Rozs Z.
• Andrid – Vetiş: Pop L, Andreica Cr, Kopriva T. Obs: Papp I
• Cămin – Ciumeşti: Kegyes E, Piroş Ov, Pop Cas. Obs: Pataki Z.
• Petreşti – Urziceni: Merkly Cs, Petruţ S, Trella Z. Obs: Năstruţ L.
• Foieni – Căpleni: Rad B, Horvath L, Kopriva Zs. Obs: Boc A.
• Decebal – Moftinu Mic: Mandi Att, Petruş Gh, Bura I. Obs: Ciarnău Nic.
Liga a V-a – etapa a 5-a
Seria A
Duminică
• Acâş – Marna: Matei Cl, Florea R, Moldovan An. Obs: Iuhas I
• Domăneşti – Căuaş: Marinaş Ad, Bauer I, Dănilă I. Obs: Tătaru M.
• Ghenci – Tiream: Dragoş B, Redaj Ar, Hazna M. Obs: Toth Ar.
• Lucăceni – Supur: Peter Al, Iuhas T, Ardelean V, Obs: Morar N.
• Craidorolţ – Hodod: Kovacs Att, Talpoş V, Cubiţchi Cip Obs: Kuki C.
• Santău – Beltiug: Bogdan R, Kosor G, Miclăuş R. Obs: Turtureanu I
Seria B
Sâmbătă
• Viile SM – Sătmărel: Bathory Şt, Buzilă Cip, Robotin M. Obs: Cseh S.
• Vetiş – Dara: Câmpan M, Bâlc Cs, Grecica S. Obs: Kegyes Ad.
Duminică
• Bercu – Certeze: Alfater R, Bauer Ad, Lukacs L. Obs: Stoica V.
• Tarna Mare – Ardud: Priner I, Lupcsa Ar, Tăbăcaru S. Obs: Schwartz O.
• Mădăras – Dumbrava: Chiorean Cr, Costea D, Anghiuş M. Obs: Foitoş R.
• Porumbeşti – Agriş: Szilagyi B, Schwartzkopf Zs, Cioară B. Obs: Petz Ist.­
Partidele se dispută începând cu orele 14.00 juniorii şi 16.00 seniorii, după ce AJF a decis ca jocurile din octombrie să se joace mai repede.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *