Oficialii la meciurile din judeţ

Filed under: Sport |

Liga a IV-a – etapa a 30-a
Seria A
Sâmbătă
• Apa – Micula (ora 12, 14): Rebegea C, Serbanoiu A, Girati C. Obs: Both G.
• Babta – Botiz (ora 14 şi 16): Chis F, Ciocoi M, Iuhasz T. Obs: Nita G.
Duminică
• Livada – Lazuri: Bathory S, Anghius M, Bura I. Obs: Cionca G.
• Orasu Nou – Caraseu: Haris A, Matei C, Pop C. Obs: Borz I.
• Olimpia II – Doba: Pop L, Kopriva Z, Kopriva T. Obs: Kegyes A.
• Paulesti – Medies (teren Caraseu): Bogdan R, Bauer I, Trela Z. Obs: Pataki Z.
• Crucisor – Negresti: Chiorean C, Moldovan A, Grecica S. Obs: Por C.
• Odoreu – Dorolt – amânat.
Seria B
Sâmbătă
• Moftinu Mic – Oar: Marinas A, Pop E, Neichi S. Obs: Gherasim A.
• Camin – Sanislau: Bathory S, Cimpan M, Trela Z. Obs: Kegyes T.
Duminică
• Vetis – Ciumesti: Gavrilescu D, Pop C, Nagy S. Obs: Ziman C.
• Petresti – Moftinu Mare: Kovacs S, Pop M, Moisa F. Obs: Torok Z.
• Piscolt – Tasnad: Merkly C, Miclaus R, Man C. Obs: Cseh S.
• Capleni – Berveni: Dragos B, Miron C, Hasna M. Obs: Morar N.
• Urziceni – Foieni: Rat S, Balc C, Costea D. Obs: Swarcz O.
• Andrid – Decebal: Petreus G, Serbanoiu A, Kallos T. Obs: Dumitras G.
Liga a V-a – etapa a 21-a
Seria A
• Santau – Tiream – s-a jucat ieri
Duminică
• Ghenci – Lucaceni: Szilagyi B, Toth K, Filipan E. Obs: Balogh B.
• Domanesti – Hodod (16): Swarczkopf Z, Horvath L, Botos R. Obs: Toth A.
• Supur – Craidorolt: Kovacs A, Cereteu T, Berei R. Obs: Kuki C.
• Beltiug – Marna: Glazer V, Peneghi S, Griszaber D. Obs: Halici E.
• Cauas – Acas 3-0
Seria B
Sâmbătă
• Satmarel – Madaras: Rat S, Kallos T, Rafael T. Obs: Nastrut L.
Duminică
• Tarna Mare – Viile SM: Petrut S, Costea P, Costea G. Obs: Turtureanu I.
• Bercu – Dumbrava: Micas A, Chereches R, Robert I.
• Certeze – Vetis: Neichi S, Kosor G, Nicholas T. Obs: Chiorean D.
• Porumbesti – Ardud: Cimpan M, Bauer Ad, Turbut D. Obs: Boc A.
• Agris – Dara 3-0
Partidele se dispută de la orele 16 şi 18.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *