Ne arbitreaza in weekend

Filed under: Sport |

Liga a IV-a, Elite

ETAPA a 8-a

CSM CAREI – RECOLTA DOROLT, SAMBATA, 21 octombrie 2017, 12:30-15:00

A: MAZILU OVIDIU

A1: NAGY SZABOLCS

A2: POP EMANUEL

Obs.: BORZ IONEL

FC CERTEZE – DARI LIPAU duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

A: NEICHI SERGIU

A1: ORHA DAN

A2: MICLAUS RAZVAN

Obs.: ANDREICA MARCEL

TALNA ORASU NOU – ACS DOBA duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

A: PENEGHI SERBAN

A1: ROSU FLORIN

A2: VASS MARK

Obs.: PETZ ISTVAN

STIINTA BELTIUG – ENERGIA NEGRESTI sambata, 21 octombrie 2017, 12:30-15:00

A: BATHORY STEFAN

A1: GIRATI CRISTIAN

A2: SALAGEAN NORBERT

Obs.: PATAKI ZOLTAN

CRASNA MOFTINU MIC – VOINTA BABTA, duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

A: CHIS FLORIN

A1: IUHAS TIBOR

A2: ARDELEAN VLAD

Obs.: MAIER ALEXANDRU

TURUL MICULA – stă


Liga a IV-a, Seria A

ETAPA 8

UNIREA PAULESTI – AS LIVADA, duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

A: BATHORY STEFAN

A1: BONTIDEAN DANIEL

A2: POPESCU TUDOR

Obs.: HALICI EUGEN

VIITORUL VIILE SATU MARE – SOIMII MADARAS,duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

A: CHIRILOAIA CIPRIAN

A1: SICIAN GABRIEL

A2: SICIAN MIHAI

Obs.: NASTRUT LIVIU

DACIA MEDIESU AURIT – SPERANTA HALMEU,duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

A: COMAN MARIUS

A1: Babiciu Alex

A2: Miklos Marius

Obs.: RACOLTA VASILE

VENUS DUMBRAVA – VOINTA LAZURI, duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

A: CHIOREAN CRISTIAN

A1: BAUER ADALBERT

A2: BAUER IOSIF

Obs.: TURTUREANU IOAN

SOMESUL ODOREU – VIITORUL VETIS, duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

A: TINCU BOGDAN

A1: ZSIGRAI CATALIN

A2: ESTAN ALEX

Obs.: ZIMAN CORNEL

SOMESUL OAR – SPORTUL BOTIZ, sambata, 21 octombrie 2017, 12:30-15:00

A: REBEGEA CIPRIAN

A1: LUKACS LEVENTE

A2: MATEI CLAUDIU

Obs.: VIGU IOSIF

VICTORIA APA – ATLETIC CRAIDOROLT, duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

A: HARIS ARMIN

A1: BALE VLAD

A2: CABA GABRIEL

Obs.: PINTEA MIRCEA


Liga a IV-a, Seria B

ETAPA 9

VULTURII SANTAU – SCHAMAGOSH CIUMESTI, duminică, 22 octombrie 2017, 12:00-14:00

A: SACOTA DAVID (Salaj)

A1: ONICA RAUL (Salaj)

A2: SABO CRISTINA (Salaj)

Obs.: MORAR NICOLAE

AS CAPLENI – STARUINTA BERVENI, duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

A: RAT SEBASTIAN

A1: NAGY MATEI

A2: RENTEA FLORIN

Obs.: DUMITRAS GHEORGHE

OLIMPIA DOMANESTI – UNIREA PISCOLT, duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

A: BARBOS VLAD

A1: POP PAUL

A2: CALIMAN PATRIK

Obs.: KEGYES TIBOR

RECOLTA SANISLAU – REAL ANDRID, duminică, 22 octombrie 2017, 13:00-15:00

A: TABACARU SERGIU

A1: MUNTEANU DUMITRU

A2: NAGY SZABOLCS

Obs.: CHIOREANU RADU

FROHLICH FOIENI – FORTUNA CAPLENI, duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

A: MERKLI CSABA

A1: RAT SEBASTIAN JUNIOR

A2: RAD BOGDAN

Obs.: CSEH SANDOR

 VICTORIA TIREAM – AS GHENCI, duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

A: KOVACS SZABOLCS

A1: KOPRIVA TAMAS

A2: BOTOS ROLAND

Obs.: MENINGER GAVRIL

VIITORUL LUCACENI – KALMANDI CAMIN, duminică, 22 octombrie 2017, 12:30-15:00

A: POP LUCIAN

A1: SALAGEAN NORBERT

A2: REDAY ARPAD

Obs.:  TOROK ZOLTAN


Liga a V-a

ETAPA A 8-A

Speranta Bogdand – Recolta Turulung, duminică, 22 octombrie 2017, 12:45

A: CICEU MARIAN

A1: ILIES ANDREI

A2: BUMBUC MARIUS

Obs.: ROZS ZOLTAN

Dacia Supur – Kneho Urziceni, duminică, 22 octombrie 2017, 15:30

A: CICEU MARIAN

A1: ILIES ANDREI

A2: BUMBUC MARIUS

Obs.: ROZS ZOLTAN

Cetate Ardud – Prietenia Crucisor, duminică, 22 octombrie 2017, 15:45

A: PETRUT SEBASTIAN

A1: CERETEU TUDOR

A2: BATORI PATRICK

Obs.: RUS GAVRIL

Egri Sasok Agris – Platanul Marna, duminică, 22 octombrie 2017, 15:00

A: POR CONSTANTIN

A1: GHENCIAN IONUT

A2: SZUCS NICOLAS

Obs.: STOICA VIOREL

Dorolt 2 Dara – Olimpia Cauas, duminică, 22 octombrie 2017, 15:00

A: CHIOREAN GEORGE

A1: SZAKACS ZSOLT

A2: BORZA VLAD

Obs.: MATEI CLAUDIU

Ugocea Porumbesti – Gloria Moftinu Mare, duminică, 22 octombrie 2017, 15:00

A: SABO ANDREI

A1: BOR ALBERTO

A2: DAMIAN JENNIFER

Obs.: LIZAK PAUL

Unirea Bercu – Luceafarul Decebal, duminică, 22 octombrie 2017, 13:00

A: PETRUT SEBASTIAN

A1: CERETEU TUDOR

A2: BATORI PATRIK

Obs.: IUHAS IOAN

Codreana Homoroade – sta

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *