17 October 2018
Festivalul Berii Artizanale

Ne arbitrează în weekend! Delegări

Filed under: Sport |

Liga a IV-a, Elite

ETAPA A 13-A

Duminică, 15 aprilie 2018

 

Voinţa Babţa – Talna Oraşu Nou, 15:00 / 17:00

A: Sălaj

A1: Sălaj

A2: Sălaj

Obs. : Dan Constin

Ştiinţa Beltiug – Recolta Dorolţ, 12:30 / 14:30

A: Ovidiu Mazilu

A1: Neichi Sergiu

A2: Kopriva Zsolt

Obs. : Por Constantin

Crasna Moftinu Mic – Energia Negreşti, amânat

FC Certeze – Turul Micula, reprogramat pe 27.05.2018

ACS Voinţa Doba stă


Liga a IV-a, seria A

ETAPA A 16-A

Duminică, 15 aprilie, orele 15:00 / 17:00 (*o excepţie)

 

Unirea Păuleşti – Speranța Halmeu

A: Rad Bogdan

A1: Miron Ciprian

A2: Roşu Florin

Obs. : Halici Eugen

Atletic Craidorolț – AS Livada

A: Bathory Ştefan

A1: Pop Cristian

A2: Bonţidean Daniel

Obs. : Vigu Iosif

Voinţa Lazuri – Viitorul Vetiş

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. : Iuhas Ioan

AS CS Cetate  Ardud (Mădăras) – Sportul Botiz

A: Girati Cristian

A1: Sician Mihai

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. : Chioreanu Radu

CS Someşul Oar – Venus Dumbrava, sâmbătă, 15:00 / 17:00*

A: Neichi Sergiu

A1: Orha Dan

A2: Pop Emanuel

Obs. : Pataki Zoltan

Victoria Apa – Dacia Medieşu Aurit

A: Raţ Sebastian

A1: Zsigrai Cătălin

A2: Boroş Alex

Obs. : Ziman Cornel

 Viitorul Viile Satu Mare – Someşul Odoreu

A: Chiorean George

A1: Moisa Florin

A2: Vass Mark

Obs. : Turtureanu Ioan

 


LIGA A IV-A  –  SERIA B

ETAPA A 16-A

Duminică, 15 aprilie, orele 15:00 / 17:00 (*3 excepţii)

 

Stăruinţa Berveni – Victoria Tiream, sâmbătă 15:00 / 17:00*

A: Peneghi Şerban

A1: Kopriva Tamas

A2:  Toth Kristian

Obs. : Torok Zoltan

Recolta Sanislău – Schwaben Kalmandi Cămin

A: Chiş Florin

A1: Ciceu Marian

A2: Juhasz Tibor

Obs. : Kegyes Tiberiu

 Frohlich Foieni – AS Căpleni

A: Peter Alin

A1: Ilies Andrei

A2: Ardelean Vlad

Obs. : Morar Nicolae

 Olimpia Domăneşti – Vulturii Santău 2013, duminică, 14:00 / 16:00 *

A: Pop Rareş

A1: Coman Marius

A2: Petruţ Sebastian

Obs. : Borz Ionel

 Fortuna Căpleni – AS Ghenci, sâmbătă, 15:30 / 17:30 *

A: Bathory Ştefan

A1: Nagy Szabolcs

A2: Jennifer D. Damian

Obs. : Cseh Alexandru

 Schamagosch Ciumeşti – Real Andrid

A: Szabolcs Kovacs

A1: Reday Arpad

A2: Schwarkopf Zsolt

Obs. : Petz Istvan

 Viitorul Lucaceni – Unirea Pişcolt

A: Rebegea Ciprian

A1: Ciocoi Marian

A2: Sălăgean Norbert

Obs. : Năstruţ Liviu


Liga a V-a

Etapa a 16-a

Duminică, 15 aprilie, ora 17:00 (*4 excepţii)

 

Egri Sasok Agriş – Recolta Dorolț II, sâmbătă, 17:00 *

A: Maramureş

A1: Maramureş

A2: Maramureş

Obs. : Gherasim Alexandru

 Dacia Supur – Speranța Bogdand

A: Hariş Armin

A1: Estan Alex

A2: Popescu Tudor

Obs. : Rus Gavril

Olimpia Căuaş – Platanul Marna

A: Pop Emanuel

A1: Căliman Patrick

A2: Bor Alberto

Obs. : Şuta Gheorghe

AS CS Cetate Ardud II – Gloria Moftinu Mare, sâmbătă, 17:00 *

A: Pop Lucian

A1: Moisa Florin

A2: Sălăgean Norbert

Obs. : Maier Alexandru

Codreana Homoroade – Unirea Bercu, duminică, 14:00 *

A: Bărbuş Stejărel

A1: Borza Vlad

A2: Bâle Vlad

Obs. : Dumitraş Gheorghe

Prietenia Crucişor – Kneho Urziceni, sâmbătă, 16:00 *

A: Mihai Marius

A1: Tăbăcaru Sergiu

A2: Lukacs Levente

Obs. : Halici Eugen

 

ACS Turulung – Ugocea Porumbeşti, amânat

Luceafărul Decebal – stă

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *