22 October 2018
Festivalul Berii Artizanale

Se joacă în week-end! Program/Delegări!

Filed under: Sport |

Liga a IV-a, Seria A (Zona Tur-Talna)

ETAPA 4

 

Duminică, 23 septembrie,  15:00 / 17:00:

Energia Negreşti – AS Livada

A: Kovacs Szabolcs

A1: Kopriva Tamas

A2: Kopriva Zsolt

Obs. Cseh Sandor

Victoria Apa – Dacia Medieşu Aurit

A: Neichi Sergiu

A1: Nagy Mate

A2: Por Constantin

Obs. Borz Ionel

Voinţa Lazuri- Speranţa Halmeu

A: Bărbuş Stejerel

A1: Bonţidean Daniel

A2: Ghencean Marius

Obs. Năstruţ Liviu

 Venus Dumbrava – Sportul Botiz

A: MM

A1: MM

A2: MM

Obs. Gherasim Alexandru

 

Luni,  24 septembrie,  15:30 / 17:30:

Egri Sasok Agriş – Talna Oraşu Nou

A: Bathory Ştefan

A1: Estan Alex

A2: Szabo Andrei

Obs. Ziman Cornel

Turul Micula – Someşul Odoreu, amânat


LIGA A IV-A  –  SERIA B (Zona Someş)

ETAPA 4

 

Sâmbătă, 22 septembrie, juniori – 09:45 / seniori – 17:00:

CSM Satu Mare – Voinţa Babţa

A: Omuţ Marius

A1: BH

A2: BH

Obs. Albu Sergiu

17:00:

Unirea Păuleşti – Atletic Craidorolţ (meciul de juniori – amânat)

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Turtureanu Ion

 

Duminică, 23 septembrie, 15:00 / 17:00:

Ştiinţa Beltiug – Viitorul Vetiş

A: Chiş Florin

A1: Ardelean Vlad

A2: Borza Vlad

Obs. Niţă Gheorghe

Luceafărul Decebal – Someşul Oar

A: Pop Lucian

A1: Toth Cristian

A2: Vass Mark

Obs. Rus Gavril

Recolta Dorolţ – Crasna Moftinu Mic

A: Peter Alin

A1: Iuhas Tibor

A2: Ciceu Marian

Obs. Pataki Zoltan

 Cetate Ardud 800 – Voinţa Doba, teren Mădăras

A: Rad Bogdan

A1: Miron Ciprian

A2: Reday Arpad

Obs. Morar Nicolae

 


LIGA A IV-A  –  SERIA C Zona Crasna

ETAPA 4

Sâmbătă, 22 septembrie,  15:00 / 17:00

CSM Victoria Carei – Viitorul Lucăceni

A: Pop Lucian

A1: Pop Emanuel

A2: Tăbăcaru Sergiu

Obs.  Petz Istvan

 

Duminică, 23 septembrie,  15:00 / 17:00

Unirea Pişcolt – Frohlich Foieni

A: Peneghi Şerban

A1: Sălăgean Norbert

A2: Botoş Roland

Obs. Torok Zoltan

Schwaben Kalmandi Cămin – Victoria Tiream

A: Horvat Raul (SJ)

A1: Bărjac Ştefan (SJ)

A2: Ghilea Adelina (SJ)

Obs. Kegyes Tibor

Fortuna Căpleni – Schamagosch Ciumeşti

A: Bathory Ştefan

A1: Pop Emanuel

A2: Jennifer D. Damian

Obs. Halici Eugen

 AS Ghenci – AS Căpleni

A: Simon Elek

A1: Şerban Ovidiu

A2: Zsigrai Cătălin Marina

Obs. Neichi Ioan

 Stăruinţa Berveni – Recolta Sanislău

A: Raţ Sebastian

A1: Raţ Jr.

A2: Hepcal Marius

Obs. Vigu Iosif

Real Andrid stă

 


LIGA A V-A  –  SERIA A

ETAPA 3

Sâmbătă, 22 septembrie, 17:00

Olimpia Domăneşti – Vulturii Santău

A: Bogdan Răzvan

A1: Popescu Tudor

A2: Sician Mihai

Obs. Iuhas Ioan

 

Duminică, 23 septembrie,

ora 15:00

Olimpia Căuaş – Platanul Marna

A: Petruţ Sebastian

A1: Căliman Patrick

A2: Dănuţ Mihuţ

Obs. Mândreanu Remus

 

ora 16:00

Speranţa Bogdand – Gloria Moftinu Mare

A: Kovacs Attila

A1: Socaci Simina

A2: Bilţ Ionuţ

Obs. Schwarcz Oscar

 

ora 17:30

CS SC Olimpia MCMXXI SM – AS Termala Dindeşti

A: Pop Rareş

A1: Orha Dan

A2: Mihali Darius

Obs. Kalmar Iosif

 

Kneho Urziceni – Dacia Supur, amânat

A: Roşu Florin

A1: Ciordaş Marian

A2: Ciordaş Mihai

Obs. Maier Alexandru


LIGA A V-A  –  SERIA B

ETAPA 3

Duminică, 23 septembrie

 

ora 14:30

CSM Satu Mare II -Ugocea Porumbeşti

A: Bogdan Răzvan

A1: Orha Dan

A2: Mihali Darius

Obs. Kegyes Adalbert

 

ora 15:00

AS Voinţa Turţ – Codreana Homoroade

A: Chiorean Cristian

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Stoica Viorel

 

ora 17:00

Viitorul Viile SM –  AS CS Cetate Ardud 800 II

A: Chiorean George

A1: Szakacs Zsolt

A2: Marian Beniamin

Obs. Racolţa Vasile

Unirea Bercu – Recolta Dorolţ II (Dara)

A: Chiriloaia Ciprian

A1: Pop Paul Adelin

A2: Lukacs Levente

Obs. Mandi Attila

 

ora 17:30

Prietenia Crucişor – ACS Turulung

A: Bogdan Răzvan

A1: Batori Patrick

A2: Ienei Matei

Obs. Şuta Nicolae


Campionatul Judeţean de Juniori U 11

Vineri, ora 17:15

Il Calcio – LPS SM, teren Dorolţ

A: Bonţidean Daniel

A1: Batori Patrick

A2: Gherman Marius

Sâmbătă, ora 10:00

Kinder Carei – Juniorul SM 2009, teren Carei

A: Carei

A1: Carei

 Luni, ora 18:00

Unirea Tăşnad – Primavera SM

A: Peter Alin

A1: Dănuţ Mihuţ

A2: Peter Iulian

 

Campionatul Judeţean de Juniori U 13

Sâmbătă, ora 10:00

Tăşnad – Negreşti

A: Peter Alin

A1: Dănuţ Mihuţ

A2: Peter Iulian

Primavera 2006 – LPS Satu Mare

A: Pop Emanuel

A1: Bauer Iosif

A2: Tăbăcaru Sergiu

Primavera 2007 – Juniorul Satu Mare

A: Pop Emanuel

A1: Bauer Iosif

A2: Tăbăcaru Sergiu

 

Sâmbătă, ora 14:00, teren Păuleşti

Primavera Under 16 – Viitorul Arad U 16

A: Simon Elek

A1: Ghencean Marius

A2: Bor Alberto

 

Duminică, ora 12:00, teren Someşul

Selecţionata SM Under 13 – Selecţionata Under 13 Cluj

A: Bogdan Răzvan

A1: Orha Dan

A2: Mihali Darius

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *