13 November 2018
Festivalul Berii Artizanale

Se joacă în weekend! Program&delegari

Filed under: Sport |

Liga a IV-a, Seria A – Zona Tur-Talna

ETAPA 3

Sâmbătă, 15 septembrie,  15:00 / 17:00

Voinţa Lazuri – Energia Negreşti

A: Pop Lucian

A1: Marian Beniamin

A2: Rad Bogdan

Obs.: Ziman Cornel

 

Duminică, 16 septembrie,

12:00 / 14:00:

Egri Sasok Agriş – Sportul Botiz

A: Pop Lucian

A1: Miron Ciprian

A2: Reday Arpad

Obs.: Năstruţ Liviu

 

15:00 / 17:00:

AS Livada – Turul Micula

A: Peneghi Şerban

A1: Kopriva Tamas

A2: Botoş Roland

Obs.: Vigu Iosif

Someşul Odoreu – Talna Oraşu Nou (teren Oraşu Nou)

A: MM

A1: Raţ Jr.

A2: Szabo Andrei

Obs.: Kalmar Iosif

Venus Dumbrava – Victoria Apa

A: Dragoş Bogdan

A1: Szakacs Zsolt

A2: Chiorean George

Obs.: Pataki Zoltan

Dacia Medieşu Aurit – Speranţa Halmeu

A: MM

A1: Bonţidean Daniel

A2: Estan Alex

Obs.: Andreica Vasile


LIGA A IV-A  –  SERIA B – Zona Someş

ETAPA 3

Vineri, 14 septembrie, ora 17:00

CSM Satu Mare – Luceafărul Decebal  (JUNIORI!)

A: Mazilu Ovidiu

A1: Bathory Ştefan

A2: Pop Emanuel

Obs.: Halici Eugen

 

Sâmbătă, 15 septembrie,

Ora 11:00

CSM Satu Mare – Luceafărul Decebal (SENIORI!)

A: Mazilu Ovidiu

A1: Bathory Ştefan

A2: Pop Emanuel

Obs.: Halici Eugen

 

Ora 15:00 / 17:00

Someşul Oar – Cetate Ardud 800

A: Chiorean Cristian

A1: Petruţ Sebastian

A2: Bonţidean Daniel

Obs.: Gherasim Alexandru

Unirea Păuleşti – Ştiinţa Beltiug

A: Kovacs Szabolcs

A1: Kopriva Zsolt

A2: Sălăgean Norbert

Obs.: Matei Claudiu

 

Duminică, 16 septembrie,

12:30 – seniori / 14:30 – juniori

Recolta Dorolţ – Atletic Craidorolţ

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs.: Turtureanu Ioan

 

15:00 / 17:00:

Voinţa Doba – Crasna Moftinu Mic

A: Bărbuş Stejerel

A1: Jennifer D. Damian

A2: Lukacs Levente

Obs.: Stoica Viorel

Viitorul Vetiş – Voinţa Babţa, amânat


LIGA A IV-A  –  SERIA C – Zona Crasna

ETAPA 3

Duminică, 16 septembrie,  15:00 / 17:00

Schwaben Kalmandi Cămin – AS Ghenci

A: Merkly Csaba

A1: Batori Patrick

A2: Pop Paul

Obs.: Mandi Attila

Schamagosch Ciumeşti – CSM Victoria Carei

A: BH

A1: BH

A2: BH

Obs.: Petz Istvan

Recolta Sanislău – Victoria Tiream

A: Chiriloaia Ciprian

A1: Zsigrai Cătălin Marina

A2: Ardelean Vlad

Obs.: Rus Gavril

Frohlich Foieni – Fortuna Căpleni

A: Neichi Sergiu

A1: Pop Cristian

A2: Nagy Mate

Obs.: Iuhas Ioan

Viitorul Lucăceni – Stăruinţa Berveni

A: Pop Emanuel

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs.: Kegyes Tiberiu

Real Andrid – Unirea Pişcolt

A: Kovacs Szabolcs

A1: Kopriva Zsolt

A2: Sălăgean Norbert

Obs.: Torok Zoltan

AS Căpleni stă

 


LIGA A V-A  –  SERIA A

ETAPA 2

Duminică, 16 septembrie,

ora 15:00

AS Termala Dindeşti – Olimpia Domăneşti

A: Rad Bogdan

A1: Toth Cristian

A2: Roşu Florin

Obs.: Şuta Nicolae

ora 17:00

Platanul Marna – Speranţa Bogdand

A: Juhasz Tibor

A1: Borza Vlad

A2: Dănuţ Mihuţ

Obs.: Lizak Paul

 Gloria Moftinu Mare – CS SC Olimpia MCMXXI SM

A: Bathory Ltefan

A1: Şerban Ovidiu

A2: Chiricheş Vasile

Obs.: Dorca Marcel

Dacia Supur- Vulturii Santău, teren Santău

A: Kovacs Attila

A1: Bor Alberto

A2: Sas Bogdan

Obs.: Kegyes Adalbert

ora 17:30

Kneho Urziceni – Olimpia Căuaş

A: Rad Bogdan

A1: Toth Cristian

A2: Roşu Florin

Obs.: Morar Nicolae


LIGA A V-A  –  SERIA B

ETAPA 2

Duminică, 16 septembrie, ora 17:00

Viitorul Viile SM – CSM Satu Mare II

A: Simon Elek

A1: Ghencean Marius

A2: Gherman Darius

Obs.: Schwarcz Oscar

ACS Turulung – AS Voinţa Turţ

A: Pop Lucian

A1: Miron Ciprian

A2: Reday Arpad

Obs.: Chioreanu Radu

Codreana Homoroade – Unirea Bercu

A: Matei Claudiu

A1: Căliman Patrick

A2: Ienei Matei

Obs.: Racolţa Vasile

AS CS Cetate Ardud 800 II – Recolta Dorolţ II (Dara), amânat

Ugocea Porumbeşti – Prietenia Crucişor, amânat


Meci restanţă contând pentru etapa 1

Miercuri, 19 septembrie, 17:30

Olimpia Domăneşti – Gloria Moftinu Mare

A: Peter Alin

A1: Bathory Ştefan

A2: Bonţidean Daniel

Obs.: Cseh Şandor


Campionat inter-judeţean U16

LPS Satu Mare – Primavera SM

A: Simon Elek

A1: Bathory Ştefan

A2: Pop Emanuel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *