15 December 2018
Festivalul Berii Artizanale

Se joacă în weekend în “judeţ”. Program & delegări!

Filed under: Sport |

Liga a IV-a, Seria A

(Zona Tur-Talna)

Etapa a 7-a

 

Sâmbătă, 13 octombrie,

Ora 13:00 / 15:00:

Energia Negreşti – Venus Dumbrava

A: MM

A1: MM

A2: MM

Obs. Pintea Mircea

Ora 14:00 / 16:00:

Victoria Apa – AS Livada

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Iuhas Ioan

Duminică, 14 octombrie,

Ora 13:00 / 15:00:

Egri Sasok Agriş – Voinţa Lazuri

A: Gherasim Alexandru

A1: Rus Cătălin

A2: Lukacs Levente

Obs. Stoica Viorel

Speranţa Halmeu – Someşul Odoreu

A: Petruţ Sebastian

A1:Raţ Jr.

A2: Sician Gabriel

Obs. Dorca Marcel

Turul Micula – Dacia Medieşu Aurit

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Turtureanu Ioan

Ora 13:30 / 15:30:

Sportul Botiz – Talna Oraşu Nou

A: Bogdan Răzvan

A1: Orha Dan

A2: Mihali Darius

Obs. Halici Eugen

 


Liga a IV-a, Seria B

(Zona Someş)

Etapa a 7-a

 

Sâmbătă, 13 octombrie,  ora 13:00 / 15:00

Recolta Dorolţ – CSM Satu Mare

A: SJ

A1: SJ

A2: SJ

Obs. Pataki Zoltan

Duminică, 14 octombrie,

ora 13:00 / 15:00

Atletic Craidorolţ – Crasna Moftinu Mic

A: Rad Bogdan

A1: Chiorean George

A2: Szakacs Zsolt

Obs. Cseh Şandor

Voinţa Babţa – Voinţa Doba

A: Chiş Florin

A1: Ardelean Vlad

A2: Dănuţ Mihuţ

Obs. Rozs Zoltan

Luceafărul Decebal – Unirea Păuleşti

A: Neichi Sergiu

A1: Nagy Szabolcs

A2: Pop Cristian

Obs. Năstruţ Liviu

ora 14:00 / 16:00

Cetate Ardud 800 – Viitorul Vetiş

A: Pop Lucian

A1: Reday Arpad

A2: Moisa Vlad

Obs. Morar Nicolae

 Ştiinţa Beltiug – Someşul Oar, amânat


Liga a IV-a, Seria C

(Zona Crasna)

Etapa a 7-a

 

Vineri, 12 octombrie,  14:00 / 16:00:

CSM Victoria Carei – AS Ghenci

A: Mazilu Ovidiu

A1: Bathory Ştefan

A2: Nagy Szabolcs

Obs. Ziman Cornel

Duminică, 14 octombrie,  13:00 / 15:00:

Schwaben Kalmandi Cămin – Schamagosch Ciumeşti

A: Pop Emanuel

A1: Bumbuc Marius

A2: Sas Bogdan

Obs. Kegyes Tiberiu

Real Andrid – Recolta Sanislău

A: Bărbuş Stejerel

A1: Zsigrai Cătălin Marina

A2: Căliman Patrick

Obs. Dumitraş Gheorghe

Unirea Pişcolt – Stăruinţa Berveni

A: Ciceu Marian

A1: Borza Vlad

A2: Peter Iulian

Obs. Niţă Gheorghe

Frohlich Foieni – Victoria Tiream

A: Peter Alin

A1: Iuhas Tibor

A2: Ciordaş Marius

Obs. Petz Istvan

AS Căpleni – Viitorul Lucăceni

A: Raţ Sebastian

A1: Nagy Mate

A2: J3nnifer D. Damian

Obs. Schwarcz Oscar

 Fortuna Căpleni stă

 


Liga a V-a, Seria A

ETAPA a 6-a

 

Sâmbătă, 13 octombrie, ora 16:45

Vulturii Santău – Olimpia Căuaş

A: Pop Emanuel

A1: Matei Claudiu

A2: Kerekes Sergiu

Obs. Neichi Ioan

Duminică, 14 octombrie,

ora 11:00

Olimpia Domăneşti – Speranţa Bogdand

A: Bogdan Razvan

A1: Orha Dan

A2: Mihali Darius

Obs. Lizac Paul

ora 15:00

AS Termala Dindeşti – Kneho Urziceni

A: Peneghi Şerban

A1: Miron Ciprian

A2: Vass Mark

Obs. Mândrean Remus

ora 16:00

Dacia Supur – CS SC Olimpia MCMXXI SM, teren Olimpia

A: Bathory Ştefan

A1: Şerban Ovidiu

A2: Estan Alex

Obs. Vigu Iosif

Gloria Moftinu Mare – Platanul Marna

A: Dragoş Bogdan

A1: Sălăgean Norbert

A2: Botoş Roland

Obs. Torok Zoltan


Liga a V-a, Seria B

Etapa a 6-a

 

Sâmbătă, 13 octombrie, ora 15:00

AS CS Cetate Ardud 800 II – AS Voinţa Turţ

A: Chiriloaia Ciprian

A1: Pop Paul

A2: Szucs Nikolas

Obs. Chioreanu Radu

Duminică, 14 octombrie,

ora 14:30

ACS Turulung – Ugocea Porumbeşti, teren Porumbeşti

A: Szabo Andrei

A1: Gherman Denis

A2: Bilţ Ionuţ

Obs. Şuta Nicolae

 

ora 15:00

Codreana Homoroade – Viitorul Viile SM

A: Kovacs Attila

A1: Hepcal Marius

A2: Socaci Simina

Obs. Racolţa Vasile

Recolta Dorolţ II (Dara) – CSM Satu Mare II

A: Kopriva Tamas

A1: Kopriva Zsolt

A2: Biro Eniko

Obs. Por Constantin

Unirea Bercu – Prietenia Crucişor

A: Berei Roland

A1: Ghencean Ionuţ

A2: Batori Patrick

Obs. Andreica Marcel


Juniori U11

LPS SM – Juniorul SM 2009, vineri, ora 17:00, teren Someşul

A: Simon Elek

A1: Gherman Denis

 Primavera SM – Juniorul 2008, sâmbătă, ora 10:00, teren Păuleşti

A: Bauer Iosif

A1: Ghencean Ionuţ

 Tăşnad – Il Calcio,

Brigadă Tăşnad

 


Juniori U 13

Energia Negreşti Oaş – Juniorul SM, sâmbătă, 09:30

Brigadă MM

LPS SM – CSS Carei, sâmbătă, ora 13:00, teren Someşul

A: Sician Gabriel

A1: Hepcal Marius

A2: Bilţ Ionuţ

Primavera 2006 – Primavera 2007, sâmbătă, ora 11:30

A: Bauer Iosif

A1: Gherman Denis

A2: Ghencean Ionuţ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *