15 November 2018
Festivalul Berii Artizanale

Se joacă ultimele meciuri in “Judeţ”. Ne arbitrează:

Filed under: Sport |

Liga a IV-a, Seria A

(Zona Tur-Talna)

Etapa a 11-a

 

Sâmbătă, 10 noiembrie, ora 11:00 / 13:00:

Talna Oraşu Nou – Dacia Medieşu Aurit

A: Bathory Ştefan

A1: Nagy Szabolcs

A2: Estan Alex

Obs. Andreica Marcel

 

Sâmbătă, 10 noiembrie, ora 12:00 / 14:00:

Energia Negreşti – Victoria Apa

A: MM

A1: MM

A2: MM

Obs. Gherasim Alex

 

Duminică, 11 noiembrie, ora 12:00 / 14:00:

Speranţa Halmeu – Turul Micula

A: Bărbuş Stejerel

A1: Man Cătălin

A2: Estan Alex

Obs. Dumitraş Gheorghe

AS Livada – Sportul Botiz

A: Dragoş Bogdan

A1: Roşu Florin

A2: Sălăgean Norbert

Obs. Halici Eugen

Venus Dumbrava – Egri Sasok Agriş

A: Bogdan Răzvan

A1: Mihali Darius

A2: Zsigrai Cătălin Marina

Obs. Vigu Iosif

Someşul Odoreu – Voinţa Lazuri, teren Lazuri

A: Chiriloaia Ciprian

A1: Bonţidean Daniel Armando

A2: Sician Gabriel

Obs. Iuhas Ioan

 


Liga a IV-a, Seria B

(Zona Someş)

Etapa a 11-a

 

Sâmbătă, 10 noiembrie, ora 12:00 / 14:00:

Someşul Oar – Atletic Craidorolţ

A: Pop Lucian

A1: Sălăgean Norbert

A2: Chiorean George

Obs. Borz Ionel

Luceafărul Decebal – Ştiinţa Beltiug, 12:00 seniori / 14 juniori

A: Mazilu Ovidiu

A1: Şovre Octavian

A2: Tăbăcaru Sergiu

Obs. Stoica Viorel

Crasna Moftinu Mic – Viitorul Vetiş

A: Neichi Sergiu

A1: Reday Arpad

A2: Ciceu Marian

Obs. Lizac Paul

 

Duminică, 11 noiembrie, ora 12:00 / 14:00:

Voinţa Babţa – Cetate Ardud 800

A: Chiş Florin

A1: Ardelean Vlad

A2: Borza Vlad

Obs. Niţă Gheorghe

Unirea Păuleşti – Recolta Dorolţ, teren Dorolţ-Dara, 12:00 seniori / 14:00 juniori

A: Pop Lucian

A1: Miron Ciprian

A2: Rad Bogdan

Obs. Pataki Zoltan


 Liga a IV-a, Seria C

(Zona Crasna)

Etapa a 11-a

 

Duminică, 11 noiembrie,  12:00 / 14:00:

AS Ghenci – Frohlich Foieni

A: Petruţ Sebastian

A1: Nagy Szabolcs

A2: Gherman Denis

Obs. Mândreanu Remus

Schamagosch Ciumeşti – Unirea Pişcolt

A: Peneghi Şerban

A1: Botoş Roland

A2: Moisa Florin

Obs. Petz Istvan

Stăruinţa Berveni – Fortuna Căpleni

A: Rebegea Ciprian

A1: Şerban Ovidiu

A2: Ghencean Marius

Obs. Schwarcz Oscar

Schwaben Kalmandi Cămin – Viitorul Lucăceni, teren Sanislău

A: Kovacs Szabolcs

A1: Kopriva Tamas

A2: Kopriva Zsolt

Obs. Torok Zoltan

AS Căpleni – Real Andrid

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Turtureanu Ioan

Victoria Tiream – Victoria Carei

A: Pop Emanuel

A1: J3nnifer D. Damian

A2: Orha Dan

Obs. Cseh Şandor

Recolta Sanislău – stă

 


Meci restanţă, Liga a V-a, Seria B, etapa a 2-a

AS CS Cetate Ardud 800 II – Recolta Dorolţ II (Dara), sâmbătă, 10 noiembrie, ora 14:00, teren Dara

A: Raţ Sebastian

A1: Nagy Mate

A2: Pop Paul Adelin

Obs. Neichi Ioan


Meci restanţă, Liga a V-a, Seria B, etapa a 9-a

CSM Satu Mare – Prietenia Crucişor, sâmbătă, 10 noiembrie, ora 14:00

A: Bărbuş Stejerel

A1: Lukacs Levente

A2: Szabo Andrei

Obs. Ziman Cornel


Meci restanţă, Liga a V-a, Seria A, etapa a 7-a

Speranţa Bogdand – CS SC Olimpia MCMXXI SM, duminică, 11 noiembrie, ora 14:00

A: Raţ Sebastian

A1: Matei Claudiu

A2: Raţ Jr.

Obs. Năstruţ Liviu


Meci restanţă, Liga a V-a, Seria A, etapa a 3-a

Kneho Urziceni – Dacia Supur, duminică, 11 noiembrie, ora 14:00

A: Chiorean George

A1: Szakacs Zsolt

A2: Marian Beniamin

Obs. Papp Ioan


Cupa României

Termala Dindeşti – Vulturii Santău, duminică, 11 noiembrie, ora 14:00

A: Peter Alin

A1: Dănuţ Mihuţ

A2: Ciordaş Gabriel

Obs. Rus Gavril

Ugocea Porumbeşti – AS Livada, miercuri, 14 noiembrie, ora 15:00

A: Popescu Tudor

A1: Zsigrai Cătălin Marina

A2: Bumbuc Mihai

Obs. Kegyes Tibor

 


Campionat Juniori Nord-Vest Under 16

LPS Satu Mare – Viitorul Oradea, sâmbătă, 10 noiembrie, ora 14:30, teren Someşul

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Gherman Denis

Obs. Kalmar Iosif

 

Under 11

Il Calcio – Primavera SM, miercuri, 7 noiembrie, ora 16:00, teren Dorolţ

A: Sician Gabriel

A1: Hepcal Ionuţ

 

Under 13

Primavera SM – Energia Negreşti Oaş, sâmbătă, 10 noiembrie, ora 10:00, teren Păuleşti

Juniorul 2007 – Primavera 2006, duminică, 11 noiembrie, ora 10:00, teren Someşul

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *