23 April 2019
Festivalul Berii Artizanale

Ne arbitreaza in acest weekend! Delegari!

Filed under: Sport |
Liga a IV-a, Seria A
(Zona Tur-Talna)
 
Etapa a 15-a
Sâmbătă, 13 aprilie, 18:00 – seniori, juniori – amânat:
Talna Oraşu Nou – Egri Sasok Agriş
A: Pop Lucian
A1: Bathory Ştefan
A2: Mihai Marius
Obs. Gherasim Alexndru
 
Duminică, 14 aprilie,
14:00 / 16:00:
Sportul Botiz – Venus Dumbrava
A: Simon Elek
A1: Denis Gherman
A2: Şerban Ovidiu
Obs. Turtureanu Ioan
 
15:00 / 17:00:
Dacia Medieşu Aurit – Victoria Apa
A: Peneghi Şerban
A1: Toth Cristian
A2: Marian Beniamin
Obs. Iuhas Ioan
AS Livada – Energia Negreşti
A: Bogdan Răzvan
A1: Mihali Darius
A2: Mihali Marius
Obs. Halici Eugen
Speranţa Halmeu – Voinţa Lazuri
A: Berei Roland
A1: Căliman Patrick
A2: Sician Gabriel
Obs. Altfatter Robert
Someşul Odoreu – Turul Micula, amânat
 
Liga a IV-a, Seria B
(Zona Someş)
Etapa a 15-a
Sâmbătă, 13 aprilie,  15:00 / 17:00:
Voinţa Doba – Cetate Ardud 800
A: Pop Emanuel
A1: Tăbăcaru Sergiu
A2: Matei Claudiu
Obs. Rus Gavril
 
Duminică, 14 aprilie, 15:00 – seniori / 17:00 – juniori:
Crasna Moftinu Mic – Recolta Dorolţ
A: Rad Bogdan
A1: Kopriva Tamas
A2: Kopriva Zsolt
Obs. Iosif Vigu
Viitorul Vetiş – Ştiinţa Beltiug, amânat
Someşul Oar – Luceafărul Decebal, amânat
Voinţa Babţa – CSM Satu Mare, amânat
Atletic Craidorolţ – Unirea Păuleşti, scor 0-3 (Atletic Craidorolţ s-a retras şi pierde toate meciurile din retur la “masa verde”)
Liga a IV-a, Seria C
(Zona Crasna)
Etapa a 19-a
 
Sâmbătă, 13 aprilie,  15:00 / 17:00:
CSM Victoria Carei – AS Căpleni
A: Omuţ Marius
A1: BH
A2: BH
Obs. Pataki Zoltan
 
Duminică, 14 aprilie,  11:00 / 13:00:
Fortuna Căpleni – Recolta Sanislău
A: Bărbuş Stejerel
A1: Popescu Tudor
A2: Trella Zora
Obs. Borz Ionel
 
Duminică, 14 aprilie,  15:00 / 17:00:
Unirea Pişcolt – Viitorul Lucăceni
A: Chiriloaia Ciprian
A1: Bauer Iosif
A2: Bauer Adalbert
Obs. Ziman Cornel
Schwaben Kalmandi Cămin – Real Andrid
A: Chiorean George
A1: Reday Arpad
A2: Botoş Roland
Obs. Niţă Gheorghe
AS Ghenci – Victoria Tiream
A: Bathory Ştefan
A1: Lukacs Levente
A2: Bonţidean Daniel
Obs. Dumitraş Gheorghe
Stăruinţa BerveniSchamagosch Ciumeşti
A: Kovacs Szabolcs
A1: Sălăgean Norbert
A2: Miron Ciprian
Obs. Torok Zoltan
Frohlich Foieni stă
 
 
Liga a V-a, Seria A
Etapa a 11-a
Sâmbătă, 13 aprilie, 16:00:
Olimpia Domăneşti – AS Termala Dindeşti
A: Raţ Sebastian
A1: Raţ Jr.
A2: Bumbuc Marius
Obs. Kegyes Tibor
 
Duminică, 14 aprilie,
14:00:
CS SC Olimpia MCMXXI SM – Gloria Moftinu Mare
A: Mazilu Ovidiu
A1: Zsigrai Cătălin
A2: Pop Cristian
Obs. Kalmar Iosif
Olimpia Căuaş – Kneho Urziceni
A: Pop Emanuel
A1: Szakacs Zsolt
A2: Ghencean Ionuţ
Obs. Rozs Zoltan
 
17:00:
Speranţa Bogdand – Platanul Marna
A: Chiş Florin
A1: Iuhas Tibor
A2: Ardelean Vlad
Obs. Morar Nicolae
Vulturii Santău – Dacia Supur, amânat
 
Liga a V-a, Seria B
Etapa a 11-a
 
Duminică, 14 aprilie,
16:00:
Prietenia Crucişor – Ugocea Porumbeşti
A: Matei Claudiu
A1: Miclăuş Răzvan
A2: Estan Alex
Obs. Stoica Viorel
 
17:00:
AS Voinţa Turţ – ACS Turulung
A: Petruţ Sebastian
A1: Bor Alberto
A2: Jennifer Damian
Obs. Szabo I.
Unirea Bercu – Codreana Homoroade
A: Mihai Marius
A1: Sician Mihai
A2: Sas Bogdan
Obs. Lizak Paul
Recolta Dorolţ II (Dara) – AS CS Cetate Ardud 800 II
A: Kerekes Vasile
A1: Bilţ Ionuţ
A2: Batori Patrick
Obs. Chioreanu Radu
CSM Satu Mare II – Viitorul Viile SM, amânat
 
Meci restanţă
Miercuri, 17 aprilie 2019, orele 11:30 / 17:30
Crasna Moftinu Mic – Someşul Oar
A: Kovacs Szabolcs
A1: Bonţidean Daniel
A2: Carei
Obs. Por Constantin
 
Under 11
Juniorul 2009 – Il Calcio, rezultat: 1-1
Primavera SM – Kinder Carei, sâmbătă, ora 13:00, Păuleşti
A: Sician Gabriel
A1: Hepcal Ionuţ
Juniorul 2008 – LPS SM, amânat
 
Under 13
Juniorul – CSS Carei, rezultat: 1-5
Unirea Tăşnad – Primavera 2007, sâmbătă, ora 11:00, Tăşnad
Energia Negreşti Oaş – Primavera 2006, duminică, ora 10:00, Negreşti
A: Berei Roland
A1: Sician Gabriel
A2: Căliman Patrick
 
Interliga, teren Dorolţ, orele 10:30 – 14:00
A: Matei Claudiu
A1: Hepcal Ionut
A2: Bilţ Ionuţ
A3: Bor Alberto
 
Campionatul Nord Vest Under 16
Primavera SM – Viitorul Arad, duminică, ora 12:00, Păuleşti
A: Simon Elek
A1: Denis Gherman
A2: Şerban Ovidiu
 
Selecţionata Satu Mare – Selecţionata Bihor, duminică, ora 15:00, Carei
A: Ciceu Marian
A2: Danut Mihut
A3: Ciordas Ionut
 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *