20 July 2019
Festivalul Berii Artizanale

Etapă intermediară în fotbalul judeţean. Delegări.

Filed under: Sport |

Liga a IV-a, Seria A (Zona Tur-Talna)

Etapa a 20-a (INTERMEDIARĂ)

 

Miercuri, 15 mai, orele 16:00 / 18:00

Dacia Medieşu Aurit – Someşul Odoreu, teren Odoreu

A: Rad Bogdan

A1: Chiorean George

A2: Reday Arpad

Obs. Halici Eugen

Energia Negreşti – Talna Oraşu Nou

A: MM

A1: MM

A2: MM

Obs. Pataki Zoltan

Egri Sasok Agriş – Victoria Apa

A: Chiorean Cristian

A1: Sician Mihai

A2: Sician Gabriel

Obs. Rus Gavril

Sportul Botiz – Speranţa Halmeu

A: Petruţ Sebastian

A1: Kerekes Vasile

A2: Bumbuc Marius

Obs. Ziman Cornel

Voinţa Lazuri – Turul Micula

A: Chiriloaia Ciprian

A1: Popescu Tudor

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Dumitraş Gheorghe

 

16:30 / 18:30:

AS Livada – Venus Dumbrava,

A: Kovacs Szabolcs

A1: Sălăgean Norbert

A2: Kopriva Zsolt

Obs. Cseh Şandor

 

Liga a IV-a, Seria B (Zona Someş)

Etapa a 20-a (INTERMEDIARĂ)

 

Miercuri, 15 mai,

 

Orele 16:00 / 18:00:

Luceafărul Decebal – Crasna Moftinu Mic

A: Raţ Sebastian

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Borz Ionel

Recolta Dorolţ – Ştiinţa Beltiug

A: Peneghi Şerban

A1: Miron Ciprian

A2: Botoş Roland

Obs. Vigu Iosif

 

Orele 16:30 / 18:30:

Someşul Oar – Unirea Păuleşti

A: Dragoş Bogdan

A1: Maxi Cătălin

A2: Szakacs Zsolt

Obs. Torok Zoltan

Viitorul Vetiş – Voinţa Doba

A: Elek Simon

A1: Gherman Denis

A2: Şerban Ovidiu

Obs. Turtureanu Ioan

 

Atletic Craidorolţ- Voinţa Babţa, scor 0-3 (Atletic Craidorolţ s-a retras şi pierde toate meciurile din retur la “masa verde”)

 

Liga a IV-a, Seria C (Zona Crasna)

Etapa a 24-a (INTERMEDIARĂ)

 

Miercuri, 15 mai,

 

orele 16:00 / 18:00

Viitorul Lucăceni – Schwaben Kalmandi Cămin

A: Chiş Florin

A1: Ardelean Vlad

A2: Juhasz Tibor

Obs. Morar Nicolae

Real Andrid – AS Căpleni

A: Bărbuş Stejerel

A1: Pop Emanuel

A2: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

Obs. Gherasim Alexandru

Victoria Carei – Victoria Tiream

A: Bathory Ştefan

A1: Lukacs Levente

A2: Nagy Szabolcs

Obs. Stoica Viorel

 

Ora 18:15, seniorii:

Fortuna Căpleni – Stăruinţa Berveni

A: Bogdan Răzvan

A1: Tăbăcaru Sergiu

A2: Mihai Marius

Obs. Kegyes Tiberiu

 

Frohlich Foieni – AS Ghenci, amânat

Unirea Pişcolt – Schamagosch Ciumeşti, amânat

Recolta Sanislău – stă

 

* Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *