20 September 2019
Festivalul Berii Artizanale

START în Liga a IV-a! Ne arbitrează:

Filed under: Sport |

Liga a IV-a, Seria A

(Zona Tur-Talna)

Etapa 1

Duminică, 25 august,

12:00 / 14:00:

Voinţa Turţ – AS Livada

A: Bogdan Răzvan

A1: Orha Dan

A2: Cherecheş Vasile

Obs. Halici Eugen

16:00 / 18:00:

Turul Micula – Sportul Botiz

A: Simon Elek

A1: Denis Gherman

A2: Şerban Ovidiu

Obs. Turtureanu Ioan

Talna Oraşu Nou – Voinţa Lazuri

A: Matei Claudiu

A1: Bonţidean Daniel

A2: Popescu Tudor

Obs. Kegyes Tibor

Olimpia MCMXXI Satu Mare – Speranţa Halmeu

A: Bathory Ştefan

A1: Pop Emanuel

A2: Jennifer Damian

Obs. Vigu Iosif

Victoria Apa – Energia Negreşti, amânat

Dacia Medieşu Aurit – Venus Dumbrava, amânat

 

Liga a IV-a, Seria B

(Zona Someş)

Etapa 1

 

Vineri, 23 august, 16:00 / 18:00:

Unirea Tăşnad – CS Cetate Ardud 800

A: Simon Elek

A1: Nagy Szabolcs

A2: Estan Alex

Obs. Ziman Cornel

 

Sâmbătă, 24 august, 16:00 / 18:00:

Ştiinţa Beltiug – Luceafărul Decebal

A: Bathory Ştefan

A1: Mihai Marius

A2: Rus Cătălin

Obs. Mândrean Remus

Duminică, 25 august, 16:00 / 18:00:

Viitorul Vetiş – ACS Voinţa Doba

A: Peneghi Şerban

A1: Botos Roland

A2: Maxi Cătălin

Obs. Borz Ionel

AC SC Recolta Dorolţ – CS Someşul Oar

A: Neichi Sergiu

A1: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Stoica Viorel

Marţi, 27 august, 18:00 (seniorii):

Unirea Păuleşti – Voinţa Babţa

A: Iuhas Tibor

A1: Ciceu Marian

A2: Szakacs Zsolt

Obs. Niţă Gheorghe

AS Crasna Moftinu Mic – Someşul Odoreu, amânat

 

Liga a IV-a, Seria C

(Zona Crasna)

Etapa 1

Sâmbătă, 24 august,

12:00 / 14:00:

Schamagosch Ciumeşti – Victoria Tiream

A: Peneghi Şerban

A1: Sălăgean Norbert

A2: Marian Beniamin

Obs. Iuhas Ioan

16:00 / 18:00:

CSM Victoria Carei – Schwaben Kalmandi Cămin

A: Pop Emanuel

A1: Lukacs Levente

A2: Sician Mihai

Obs. Torok Zoltan

 

Duminică, 25 august, 16:00 / 18:00:

Frohlich Foieni – Real Andrid

A: Kovas Szabolcs

A1: Sician Gabriel

A2: Sălăjean Norbert

Obs. Hriţiu Ciprian

Viitorul Lucăceni – Stăruinţa Berveni

A: Rebegea Ciprian

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Rus Gavril

AS Căpleni – Fortuna Căpleni

A: Vidican Rareş

A1: Kopriva Tamas

A2: Kopriva Zsolt

Obs. Pataki Zoltan

Unirea Pişcolt – Recolta Sanislău

A: Dragoş Bogdan

A1: Moisa Florin

A2: Turoczi S.

Obs. Morar Nicolae

CSM Satu Mare – AS Ghenci, amânat

 

 

* Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *