20 September 2019
Festivalul Berii Artizanale

Programul meciurilor de la sfârşitul săptămânii

Filed under: Sport |

LIGA A IV-A, SERIA A
(ZONA TUR-TALNA)
Etapa a 3-a

Sâmbătă, 7 septembrie, 16:00 / 18:00:
Talna Oraşu Nou – Venus Dumbrava
Energia Negreşti – AS Livada
Turul Micula – Voinţa Lazuri

Duminică, 8 septembrie, 15:00 / 17:00:
Olimpia MCMXXI Satu Mare – Voinţa Turţ

Duminică, 8 septembrie, 16:00 / 18:00:
Sportul Botiz – Victoria Apa
Speranţa Halmeu – Dacia Medieşu Aurit

LIGA A IV-A, SERIA B
(ZONA SOMEŞ)
Etapa a 3-a

Sâmbătă, 7 septembrie, 16:00 / 18:00:
Someşul Oar – Unirea Tăşnad

Duminică, 8 septembrie, 16:00 – seniorii / 18:00 – juniorii:
Unirea Păuleşti – Cetate Ardud 800

Duminică, 8 septembrie, 15:00 / 17:00:
Viitorul Vetiş – Voinţa Babţa, teren Babţa

Duminică, 8 septembrie, 16:00 / 18:00:
Voinţa Doba – Ştiinţa Beltiug
Recolta Dorolţ – Crasna Moftinu Mic
Luceafărul Decebal – Someşul Odoreu, amânat

LIGA A IV-A, SERIA C
(ZONA CRASNA)
Etapa a 4-a

Sâmbătă, 7 septembrie, 14:00 / 16:00:
Recolta Sanislău – CSM Satu Mare
Sâmbătă, 7 septembrie, 16:00 / 18:00:
Fortuna Căpleni – CSM Victoria Carei

Duminică, 8 septembrie, 16:00 / 18:00:
Schwaben Kalmandi Cămin – Unirea Pişcolt
AS Ghenci – Stăruinţa Berveni
Victoria Tiream – Viitorul Lucăceni
Real Andrid – AS Căpleni
Frohlich Foieni – Schamagosch Ciumeşti, amânat

LIGA A V-A, SERIA A
Etapa a 2-a

Duminică, 8 septembrie, ora 15:00:
Termala Dindeşti – Gloria Moftinu Mare

Duminică, 8 septembrie, ora 18:00:
Kneho Urziceni – Olimpia Căuaş
Dacia Supur – Platanul Marna, teren Marna
Vulturii Santău – Olimpia Domăneşti, amânat

LIGA A V-A, SERIA B
Etapa a 2-a

Duminică, 8 septembrie, ora 14:30:
Egri Sasok Agriş – Viitorul Viile SM

Duminică, 8 septembrie, ora 18:00:
Prietenia Crucişor – Ugocea Porumbeşti
Unirea Bercu – Codreana Homoroade

* Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *