More


    Programul si delegarile meciurilor din acest weekend!

    - Advertisement -

    Seria A

    Crasna Moftinu Mic – Olimpia Căuaş, duminică, ora 18:00

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Raţ Jr.

    A2: Trella Zoran

    Obs. Rus Gavril

    AS Căpleni – Unirea Tăşnad, duminică, ora 15:30

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Chiorean Raul

    A2: Juhasz Tibor

    Obs. Maier Alexandru

    Seria B

    Fortuna Căpleni – Platanul Marna, duminică, ora 18:00

    A: Bathory Ştefan

    A1: Bonţidean Daniel

    A2: Jennifer Damian

    Obs. Halici Eugen

    Schwaben Kalmandi Cămin – Stăruinţa Berveni, duminică, ora 18:00

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Sălăgean Norbert

    A2: Turoczi Segiu

    Obs. Papp Ioan

    Seria C

    CSM Victoria Carei – Schamagosch Ciumeşti, vineri, ora 18:00

    A: Bathory Ştefan

    A1: Maxi Cătălin

    A2: Reday Arpad

    Obs. Hriţiu Ciprian

    Recolta Sanislău – stă

    Seria D

    Viitorul Vetiş – Recolta Dorolţ II Dara, vineri, ora 18:30

    A: Bauer Iosif

    A1: Ardelean Vlad

    A2: Lukacs Levente

    Obs. Borz Ionel

    Voinţa Turţ – Voinţa Lazuri, duminică, ora 16:00

    A: Rebegea Ciprian-Gelu

    A1: Popescu Tudor

    A2: Sas Bogdan

    Obs. Kegyes Tibor

    Seria E

    Voinţa Doba – Luceafărul Decebal, sâmbătă, ora 18:00

    A: Peter Alin

    A1: Moisa Florin

    A2: Peter Iulian

    Obs. Morar Nicolae

    Unirea Bercu – Unirea Păuleşti, sâmbătă, ora 18:00

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Estan Alex

    A2: Nagy Szabolcs

    Obs. Vigu Iosif

    Seria F

    Speranţa Halmeu – Energia Negreşti Oaş, teren Negreşti Oaş, duminică, ora 17:00

    A: Mihai Marius

    A1: Batori Patrick

    A2: Miclăuş Răzvan

    Obs. Turtureanu Ioan

    Talna Oraşu Nou stă

    Seria G

    Viitorul Viile Satu MareCodreana Homoroade, duminică, ora 15:00

    A: Kopriva Zsolt

    A1: Toth Kristian

    A2: Chiorean George

    Obs. Tincu Bogdan

    Ştiinţa BeltiugSomeşul Oar, s-a jucat miercuri (la înţelegerea echipelor), scor 5-2

    A: Bogdan Răzvan, A1: Raţ Jr., A2: Popescu Tudor, Obs. Kegyes Adalbert


    Restanţă etapa 1, Seria A

    Olimpia Căuaş – Unirea Tăşnad, vineri , ora 18:30.

    A: Sălăgean Norbert

    A1: Moisa Florin

    A2: Chiorean Raul

    Obs. Dorca Marcel

     



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img