More


    Ultima etapă în PLAY-OUT! Programul şi arbitrii din acest weekend!

    - Advertisement -

    LIGA A IV-A ELITE – Play-OUT, Etapa a 7-a

    SÂMBĂTĂ, 11 iunie, următoarele meciuri:

    ORA 18:00:

    Stăruinţa Berveni – Unirea Păuleşti

    A: Popa Ionel

    A1: Toth Krisztian

    A2: Chiorean Raul

    Obs. Gherasim Alexandru

    Turul Micula – Luceafărul Decebal

    A: Neichi Sergiu

    A1: Nagy Szabolcs

    A2: Trella Zoran

    Obs. Năstruţ Liviu

    DUMINICĂ, 12 iunie, următoarele meciuri:

    ORA 18:00:

    Recolta Sanislău – Fortuna Căpleni

    A: Rebegea Ciprian Gelu

    A1: Şerban Ovidiu

    A2: Raţiu Florin

    Obs. Raţ Sebastian

    Schwaben K. Cămin – Ştiinţa Beltiug

    A: Kopriva Zsolt

    A1: Kopriva Tamas Biro

    A2: Moisa Florin

    Obs. Pataki Zoltan


    LIGA A IV-A, SERIA A – Etapa a 22-a

    DUMINICĂ, 12 iunie, următoarele meciuri:

    ORA 15:30:

    Schamagosch CiumeştiReal Andrid

    A: Rebegea Ciprian Gelu

    A1: Şerban Ovidiu

    A2: Raţiu Florin

    Obs. Bâlc Csaba

    ORA 18:00:

    Frohlich Foieni – Crasna Moftinu Mic

    A: Sălăgean Norbert

    A1: Toth Krisztian

    A2: Griszhaber Daniel

    Obs. Dumitraş Gheorghe

    CSM Victoria Carei II – Kneho Urziceni

    A: Radu Tudor

    A1: Reday Arpad

    A2: Chiorean George

    Obs. Rus Gavril

    Viitorul Lucăceni – AS Ghenci

    A: Popa Ionel

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. Borz Ionel

    Platanul Marna stă

    Someşul Oar – Unirea Pişcolt, amânat

    Termala Dindeşti – Vulturii Santău, amânat


    LIGA A IV-A, SERIA B – Etapa a 20-a

    SÂMBĂTĂ, 11 iunie, următoarele meciuri:

    ORA 17:00:

    Sportul Botiz – Someşul Odoreu

    A: Simon Elek

    A1: Denis Gherman

    A2: Bathory Ştefan

    Obs. Vigu Iosif

    ORA 18:00:

    Cetate 800 Ardud – Speranţa Halmeu

    A: Pop Emanuel

    A1: Batori Patrick

    A2: Lung Alin

    Obs. Turtureanu Ioan

    DUMINICĂ, 12 iunie, următoarele meciuri:

    ORA 14:00:

    Voinţa Lazuri – Victoria Apa, teren Bercu

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Miclăuş Răzvan

    A2: Estan Alex

    Obs. Ziman Cornel

    ORA 16:30:

    Voinţa Turţ – Codreana Homoroade

    A: Bathory Ştefan

    A1: Sician Mihai

    A2: Jennifer Damian

    Obs. Iuhas Ioan

    ORA 18:00:

    Dacia Medieşu Aurit – Voinţa Babţa

    A: Peter Alin

    A1: Peter Iulian

    A2: Juhasz Tibor

    Obs. Rozs Zoltan

    LPS Satu Mare (Venus Dumbrava) – Voinţa Doba, amânat


    Restanţe Liga a V-a

    Olimpia Căuaş – Termala Dindeşti, duminică, ora 16:00

    A: Radu Tudor

    A1: Kern Raul

    A2: Rakoczi Zsolt

    Obs. Şuta Nicolae

    Dacia Supur – Înfrăţirea Tarna Mare, duminică, ora 17:00

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Rentea Florin

    A2: Mihuţ Dan

    Obs.

     

     

    * Arbitrii, observatorii şi delegaţii echipelor sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img