More

    Dans sportiv. Loga Dance School a impresionat la Cupa ”Shall we dance”!

    Loga Dance School a participat la sfârșitul săptămânii trecute, între 2-3 decembrie 2023,  la Cupa ”Shall We Dance”, concurs ranking organizat la Șomcuta Mare, unde au participat peste 150 de perechi de dansatori.
    Sportivii de la  Loga Dance School au concurat in clasele: Solo Fete, Duo Fete, Debutanti, Precompetitional, Hobby, E, D, Open Basic si Open iar sătmărenii  au obținut, in total , 40 de medalii la aceasta competitie.
    Perechile premiate:
    Smucz Cristian & Gheorghioi Anacarina – Open Standard 12-13 ani – Locul 1
    Cristian Luca & Fania Sofia – Open Standard 14-15 ani – Locul 2
    Cristian Luca & Fania Sofia – Open Latino 14-15 ani – Locul 4
    Cristian Luca & Fania Sofia – Open Basic Standard 14-15 ani – Locul 1
    Smucz Cristian & Gheorghioi Anacarina – Open Basic Standard 12-13 ani – Locul 2
    Smucz Cristian & Gheorghioi Anacarina – Open Basic Latino 12-13 ani – Locul 2
    Smucz Cristian & Gheorghioi Anacarina – Open Basic Latino 12-13 ani – Locul 3
    Cristian Luca & Fania Sofia – Open Basic Latino 14-15 ani – Locul 3
    Smucz Cristian & Gheorghioi Anacarina – D 12-13 ani – Locul 1
    Bosnea Andras & Craciun Hanna – E 12-13 ani – Locul 3
    Becsi Balazs & Nagy Dorottya – Hobby 12-13 ani – Locul 1
    Loga Levente & Gulya Rebeka – Hobby 14-15 ani – Locul 3
    Fania Cezar & Fusle Ariana – Hobby 6-9 ani – Locul 3
    Danci Raul & Marian Sara – Hobby 14-15 ani – Locul 4
    Varga Nimrod & Varga Ana – Hobby 6-9 ani – Locul 4
    Pteancu Andrei & Nados Elis – Precompetițional 2 dansuri 4-7 ani – Locul 2
    Stancovici Andrei & Bancos Teodora – Precompetițional 2 dansuri 10-11 ani – Locul 2
    Andreescu Stefan & Biro Evelyn – Precompetițional 2 dansuri 12-15 ani – Locul 3
    Andreescu Stefan & Biro Evelyn – Precompetițional 3 dansuri 12-15 ani – Locul 4
    Stancovici Andrei & Bancos Teodora – Precompetițional 3 dansuri 10-11 ani – Locul 4
    Andreescu Mihai & Borlan Mara – Debutanți Vals Lent 10-11 ani – Locul 4
    Popa Medeea – Duo Fete 12-15 ani – Locul 2
    Marton Eszter – Duo Fete 10-11 ani – Locul 3
    Lupsica Viktoria – Duo Fete 6-9 ani – Locul 3
    Jakab Blanka – Duo Fete 6-9 ani – Locul 4
    Casoni GIulia – Duo Fete 10-11 ani – Locul 4
    Smucz Izabella & Kocsan Odett – Duo Fete 8-9 ani – Locul 2
    Szabo Alexandra – Duo Fete 12-15 ani – Locul 4
    Strenc Sarah – Duo Fete 12-15 ani – Locul 5
    Popa Medeea -Solo Fete Argint 12-15 ani – Locul 1
    Marton Eszter – Solo Fete Bronz 10-11 ani – Locul 2
    Varga Reka – Solo Fete Bronz 8-9 ani – Locul 2
    Iepure Mara – Solo Fete Bronz 8-9 ani – Locul 4
    Mare Gloria – Solo Fete Bronz 12-15 ani – Locul 6
    Kocsan Odett – Solo Fete 4-7ani – Locul 1
    Szabo Alexandra – Solo Fete 12-15 ani – Locul 2
    Bancos Patricia – Solo Fete 4-7 ani – Locul 3
    Silaghi Ana – Solo Fete 4-7 ani – Locul 4
    Smucz Izabella – Solo Fete 8-9 ani – Locul 5
    Strenc Sara – Solo Fete 12-15 ani – Locul 6
    Felicitări sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obținute!

    ȘTIRI RECENT ADĂUGATE