LIGA A IV-A ELITE, SERIA A – Etapa a 13-a

VINERI, 8 aprilie

Ştiinţa Beltiug – Talna Oraşu Nou 1-8

A: Rebegea Ciprian Gelu, A1: Bathory Ştefan, A2: Bonţidean Daniel

Obs. Dumitraş Gheorghe


SÂMBĂTĂ, 9 aprilie, următoarele meciuri:

ORELE 15:00-seniorii / 17:00-juniorii:

Energia Negreşti Oaş – Recolta Dorolţ

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Matei Claudiu

A2: Nagy Szabolcs

Obs. Vigu Iosif

ORA 15:00 – juniori:

Olimpia MCMXXI SM – Luceafărul Decebal, teren Doba

A: Ciceu Marian

A1: Juhasz Tibor

A2: Peter Alin

Obs. Năstruţ Liviu

ORA 17:00 – seniori:

Olimpia MCMXXI SM – Luceafărul Decebal, teren Beltiug

A: Popa Ionel

A1: Moisa Florin

A2: Botos Roland

Obs. Năstruţ Liviu

 

ORELE 15:00 / 17:00:

Turul Micula – Unirea Păuleşti

A: Simon Elek

A1: Mihai Marius

A2: Coman Marius

Obs. Cseh Şandor


LIGA A IV-A ELITE, SERIA B – Etapa a 13-a

 

SÂMBĂTĂ, 9 aprilie, următoarele meciuri:

ORA 12:30 (doar seniori):

CSM Victoria Carei – Stăruinţa Berveni

A: Kovacs Zsabolcs

A1: Maxi Cătălin

A2: Chiorean George

Obs. Mîndreanu Remus

 

ORELE 15:00 / 17:00:

AS Căpleni – Viitorul Vetiş

A: Pop Emanuel

A1: Lihet Ionuţ

A2: Ardelean Vlad

Obs. Pataki Zoltan

 

DUMINICĂ, 10 aprilie, următoarele meciuri:

ORELE 15:00 / 17:00:

Recolta Sanislău – Schwaben K. Cămin

A: Neichi Sergiu

A1: Sabo Andrei

A2: Sas Bogdan

Obs. Ziman Cornel

Unirea Tăşnad – Fortuna Căpleni, teren Carei

A: Kovacs Szabolcs

A1: Sălăgean Norbert

A2: Chiorean George

Obs. Morar Nicolae


 

LIGA A IV-A, SERIA A – Etapa a 13-a

SÂMBĂTĂ, 9 aprilie, următorul meci:

ORA 17:00:

Kneho Urziceni – Termala Dindeşti

A: Sălăgean Norbert

A1: Jennifer Damian

A2: Griszhabert Daniel

Obs. Raţ Sebastian

DUMINICĂ, 10 aprilie, următoarele meciuri:

ORA 17:00:

Unirea Pişcolt – CSM Victoria Carei II

A: Lukacs Levente

A1: Sician Mihai

A2: Sician Gabriel

Obs. Chioreanu Radu

Platanul Marna – Real Andrid

A: Rad Bogdan

A1: Reday Arpad

A2: Moisa Florin

Obs. Maier Alexandru

Viitorul Lucăceni – Someşul Oar

A: Dragoş Bogdan

A1: Nagy Szabolcs

A2: Batori Patrick

Obs. Stoica Viorel

Vulturii Santău – Crasna Moftinu Mic

A: Simon Elek

A1: Denis Gherman

A2: Rentea Florin

Obs. Iuhas Ioan

AS Ghenci – Frohlich Foieni

A: Chiorean Raul

A1: Popa Ionel

A2: Maxi Cătălin

Obs. Rus Gavril

Termala Dindeşti – Kneho Urziceni (jucat in devans, 27 martie 2022, scor 1-0)

Schamagosch Ciumeşti stă


LIGA A IV-A, SERIA B – Etapa a 11-a

SÂMBĂTĂ, 9 aprilie, următoarele meciuri:

ORA 12:00:

Voinţa Doba – Cetate 800 Ardud

A: Ciceu Marian

A1: Juhasz Tibor

A2: Peter Iulian

Obs. Rozs Zoltan

ORA 17:00:

Someşul Odoreu – Dacia Medieşu Aurit

A: Bogdan Răzvan

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Borz Ionică

DUMINICĂ, 10 aprilie, următoarele meciuri:

ORA 17:00:

Victoria Apa – Sportul Botiz

A: Bogdan Răzvan

A1: Estan Alex

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Gherasim Alexandru

Codreana Homoroade – Voinţa Lazuri, jucat în devans, 2-1

Voinţa Babţa – Speranţa Halmeu, jucat în devans, 5-1

Voinţa Turţ – Venus Dumbrava, amânat


 

LIGA A V-A, Etapa a 10-a

DUMINICĂ, 10 aprilie, următoarele meciuri:

ORA 14:00:

Dacia Supur – Olimpia Căuaş

A: Ciceu Marian

A1: Dan Mihuţ

A2: Peter Iulian

Obs. Şuta Nicolae

ORA 17:00:

Înfrăţirea Tarna Mare – Ugocea Porumbeşti

A: Popescu Tudor

A1: Bor Alberto

A2: Raţiu Florin

Obs. Bâlc Csaba

Recolta Dorolţ II Dara – Unirea Bercu

A: Matei Claudiu

A1: Sician Marcel

A2: Trella Zoran

Obs. Turtureanu Remus

Gloria Moftinu Mare – Termala Dindeşti II

A: Ciceu Marian

A1: Dan Mihuţ

A2: Peter Iulian

Obs. Dorca Marcel

Viitorul Viile SM – Luceafărul Decebal II

A: Bauer Iosif

A1: Lung Alin

A2: Lakatos Norbert

Obs. Neichi Ioan


 

* Arbitrii, observatorii şi delegaţii echipelor sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here