Încăierare  între mai multe persoane în municipiul Satu Mare

Încăierare  între mai multe persoane în municipiul Satu Mare

La data de 27 octombrie, în jurul orei 14.54, polițiștii din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Satu Mare au fost sesizați, prin apel 112,  cu privire la faptul că pe strada Ostrovului din municipiul Satu Mare ar avea loc un  scandal între mai multe persoane.

În baza sesizării, la fața locului s-au deplasat de urgență polițiștii din cadrul Poliției Municipiului Satu Mare, care, din primele cercetări, au stabilit faptul că între mai multe persoane, cu vârste cuprinse între  24 și 45 de ani, ar fi izbucnit un conflict spontan, aplicându-și lovituri reciproc și manifestându-se violent, cauzând astfel, tulburarea ordinii și liniștii publice.

Toate persoanele implicate în eveniment au fost conduse la sediul poliției pentru audieri.

Cercetările sunt continuate pentru stabilirea tuturor împrejurărilor în care s-a produs evenimentul și dispunerea măsurilor legale,  fiind întocmit un dosar penal sub aspectul săvârșirii infracțiunilor  de încăierare și tulburarea ordinii și liniștii publice.

Distribuie:
Primește ziarul gratuit pe email!

Abonează-te și citești ziarul Gazeta Nord-Vest zilnic, gratuit.

Abonează-te
Anunt AG Satu Mare
WA Banner
Senera Minerals
Cetina - Senera
Chiosc
Proiect Invest
Complex Philadelphia
NV Business Center
Street Food
Banner Aprilie
Karcher
Download GIF
Muzeul SM
House of Charles
Daniels
Alibaba Food
BUD
KHS Design
Dersidan
NV Business
Jooble