Echipa PSD Satu Mare, o nouă zi de campanie în cartierul 14 Mai și în zonele Solidarității și Botizului.

Echipa PSD Satu Mare, o nouă zi de campanie în cartierul 14 Mai și în zonele Solidarității și Botizului.
|||||
Miercuri, 30 aprilie 2025, echipa PSD Satu Mare a desfășurat o nouă zi de campanie în cartierul 14 Mai și în zonele Solidarității și Botizului. Social democrații s-au apropiat de oameni nu cu discursuri, ci cu atenție, răbdare și respect.
Pe teren, în dialog direct, s-a vorbit despre o Românie care nu mai are timp de promisiuni goale. Despre un proiect prezidențial care are în centru normalitatea, responsabilitatea și angajamentul ferm pentru cetățean.
Prezența alături de echipă a unor oameni cu experiență și implicare locală — președintele PSD Satu Mare, deputatul Mircea Govor, vicepreședinții Consiliului Județean Satu Mare, Roxana Petca Și Cătălin Filip, prim-vicepreședintele PSD Satu Mare, Gabriel Leș, președintele PSD Mun. Satu Mare, Adrian Micle, viceprimarii municipiului Satu Mare, Cristina Tămășan-Ilieș și Raul Băbțan, consilierul județean Sorin Stănean, consilierii locali Mirela Suciu și Ciprian Crăciun, președintele OFSD Mun. Satu Mare, Manuela Rogoz — a întărit mesajul nostru: suntem aici, consecvent, în fiecare zi, în fiecare parte a orașului.
Crin Antonescu este un lider care nu a făcut din funcții scopuri personale, ci instrumente pentru binele public. România se construiește pe încredere și continuitate. Iar la Satu Mare, o facem cu fiecare pas.
România, Înainte! Crin Antonescu, Președinte!
CMF: 31250003 - CPP: A1B1C1D1E1
Distribuie:
Primește ziarul gratuit pe email!

Abonează-te și citești ziarul Gazeta Nord-Vest zilnic, gratuit.

Abonează-te
Anunt AG Satu Mare
WA Banner
Senera Minerals
Cetina - Senera
Chiosc
Proiect Invest
Complex Philadelphia
NV Business Center
Street Food
Banner Aprilie
Karcher
Download GIF
Muzeul SM
House of Charles
Daniels
Alibaba Food
BUD
KHS Design
Dersidan
NV Business
Jooble