More


    Programul turului de campionat 2014-2015

    =

    Etapa 1, 31 august:
    Schwaben K. Cămin–Gloria Moftinu Mare
    Ştiinţa Beltiug – Voinţa Doba
    Recolta Dorolţ – Olimpia SM
    Unirea 08 Tăşnad – Someşul Oar
    Viitorul Vetiş – Sportul Botiz
    Turul Micula – Luceafărul Decebal
    Soimii Madaras – Talna Oraşu Nou
    Etapa 2, 7 septembrie:
    Voinţa Doba – Schwaben Kalmandi Cămin
    Olimpia SM – Ştiinţa Beltiug
    Someşul Oar – Recolta Dorolţ
    Sportul Botiz – Unirea 08 Tăşnad
    Luceafărul Decebal – Viitorul Vetiş
    Talna Oraşu Nou – Turul Micula
    Gloria Moftinu Mare – Soimii Madaras
    Etapa 3, miercuri 10 septembrie:
    Voinţa Doba – Gloria Moftinu Mare
    Schwaben Kalmandi Cămin – Olimpia SM
    Ştiinţa Beltiug – Someşul Oar
    Recolta Dorolţ – Sportul Botiz
    Unirea 08 Tăşnad – Luceafărul Decebal
    Viitorul Vetiş – Talna Oraşu Nou
    Turul Micula – Soimii Madaras
    Etapa 4, 14 septembrie:
    Olimpia SM – Voinţa Doba
    Someşul Oar – Schwaben Kalmandi Cămin
    Sportul Botiz – Ştiinţa Beltiug
    Luceafărul Decebal – Recolta Dorolţ
    Talna Oraşu Nou – Unirea 08 Tăşnad
    Soimii Madaras – Viitorul Vetiş
    Gloria Moftinu Mare – Turul Micula
    Etapa 5, 21 septembrie:
    Olimpia SM – Gloria Moftinu Mare
    Voinţa Doba – Someşul Oar
    Schwaben Kalmandi Cămin – Sportul Botiz
    Ştiinţa Beltiug – Luceafărul Decebal
    Recolta Dorolţ – Talna Oraşu Nou
    Unirea 08 Tăşnad – Soimii Madaras
    Viitorul Vetiş – Turul Micula
    Etapa 6, 28 septembrie:
    Someşul Oar – Olimpia SM
    Sportul Botiz – Voinţa Doba
    Luceafărul Decebal – Schwaben K. Cămin
    Talna Oraşu Nou – Ştiinţa Beltiug
    Soimii Madaras – Recolta Dorolţ
    Turul Micula – Unirea 08 Tăşnad
    Gloria Moftinu Mare – Viitorul Vetiş
    Etapa 7, 5 octombrie:
    Gloria Moftinu Mare – Someşul Oar
    Olimpia SM – Sportul Botiz
    Voinţa Doba – Luceafărul Decebal
    Schwaben Kalmandi Cămin – Talna Oraşu Nou
    Ştiinţa Beltiug – Soimii Madaras
    Recolta Dorolţ – Turul Micula
    Unirea 08 Tăşnad – Viitorul Vetiş
    Etapa 8, 12 octombrie:
    Sportul Botiz – Someşul Oar
    Luceafărul Decebal – Olimpia SM
    Talna Oraşu Nou – Voinţa Doba
    Soimii Madaras – Schwaben Kalmandi Cămin
    Turul Micula – Ştiinţa Beltiug
    Viitorul Vetiş – Recolta Dorolţ
    Unirea 08 Tăşnad – Gloria Moftinu Mare
    Etapa 9, 19 octombrie
    Gloria Moftinu Mare – Sportul Botiz
    Someşul Oar – Luceafărul Decebal
    Olimpia SM – Talna Oraşu Nou
    Voinţa Doba – Soimii Madaras
    Schwaben Kalmandi Cămin – Turul Micula
    Ştiinţa Beltiug – Viitorul Vetiş
    Recolta Dorolţ – Unirea 08 Tăşnad
    Etapa 10, 26 octombrie:
    Luceafărul Decebal – Sportul Botiz
    Talna Oraşu Nou – Someşul Oar
    Soimii Madaras – Olimpia SM
    Turul Micula – Voinţa Doba
    Viitorul Vetiş – Schwaben Kalmandi Cămin
    Unirea 08 Tăşnad – Ştiinţa Beltiug
    Recolta Dorolţ – Gloria Moftinu Mare
    Etapa 11, 2 noiembrie:
    Gloria Moftinu Mare – Luceafărul Decebal
    Sportul Botiz – Talna Oraşu Nou
    Someşul Oar – Soimii Madaras
    Olimpia SM – Turul Micula
    Voinţa Doba – Viitorul Vetiş
    Schwaben Kalmandi Cămin – Unirea 08 Tăşnad
    Ştiinţa Beltiug – Recolta Dorolţ
    Etapa 12, 9 noiembrie:
    Talna Oraşu Nou – Luceafărul Decebal
    Soimii Madaras – Sportul Botiz
    Turul Micula – Someşul Oar
    Viitorul Vetiş – Olimpia SM
    Unirea 08 Tăşnad – Voinţa Doba
    Recolta Dorolţ – Schwaben Kalmandi Cămin
    Ştiinţa Beltiug – Gloria Moftinu Mare
    Etapa 13, 16 noiembrie:
    Gloria Moftinu Mare – Talna Oraşu Nou
    Luceafărul Decebal – Soimii Madaras
    Sportul Botiz – Turul Micula
    Someşul Oar – Viitorul Vetiş
    Olimpia SM – Unirea 08 Tăşnad
    Voinţa Doba – Recolta Dorolţ
    Schwaben Kalmandi Cămin – Ştiinţa Beltiug



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img