Handbal / Un nou amical cu Oradea

După partida de miercuri seară de la Oradea, CSM Satu Mare joacă azi, de la ora 17.00, la sala LPS revanşa cu bihorenii.

În meciul de miercuri echipa sătmăreană a pierdut, scor 28-37, după ce la pauză diferenţa a fost mult mai mică, 15-18. Sunt şanse mici ca Jurj şi Clipea să poată evolua după accidentările suferite acum câteva zile. CSM debutează în Divizia A pe 13 septembrie, în deplasare la Cluj, cu Universitatea.

Distribuie:
Primește ziarul gratuit pe email!

Abonează-te și citești ziarul Gazeta Nord-Vest zilnic, gratuit.

Abonează-te