Oficialii delegaţi la meciurile din judeţ



Liga a IV-a Elite – etapa a 2-a
Sâmbătă
• Someşul Oar – Recolta Dorolţ: Rebegea C, Neichi S, Pop E. Obs: Cionca G.
• Luceafărul Decebal – Viitorul Vetiş: Rat S, Matei C, Moldovan A. Obs: Pasca D.
Duminică
• Voinţa Doba – Schwaben Cămin: Kovacs S, Kopriva T, Kopriva Z. Obs: Torok Z.
• Olimpia SM – Ştiinţa Beltiug: Bathory S, Tabacaru S, Nagy S. Obs: Ziman C.
Sportul Botiz – Unirea Tăşnad: Pop L, Botos R, Svarczkopf I. Obs: Pinter A.
• Talna Oraşu Nou – Turul Micula: Gavrilescu D, Neichi S, Micas A. Obs: Por C.
• Gloria Moftinu Mare – Cetate Ardud
Arbitri: Bogdan R, Kallos T, Girati Cr. Obs: Halici E.
Liga a IV-a
SERIA A – Etapa a 2-a
Sâmbătă
• Medies – Odoreu: Bathory St, Lukacs L, Man C. Obs: Both G.
Duminică
• Livada – Apa: brigada Maramures. Obs: Cseh S.
• Babta – Lazuri: Peter A, Ciceu M, Iuhasz T. Obs: Morar N.
• Arsenal Vetis – Crucisor : Petz E, Pop M, Toth K. Obs: Dumitras G.
• Paulesti – Negresti: Szilagyi B, Reday A, Hasna M. Obs: Pataki Z.
• Caraseu – Porumbesti – amânat.
SERIA B – Etapa 3
Sâmbătă
• Schamagosch Ciumeşti – Crasna Moftinu Mic (teren Sanislau): Peter A, Ciceu M, Ardelean V. Obs: Rozs Z.
Duminică
• Vulturii Santău – Stăruinţa Berveni: Haris A, Man C, Balc C. Obs: Boc A.
• Fortuna Căpleni – Viitorul Lucaceni: Dragos B, Moisa F, Miron C. Obs: Meninger G.
• Frohlich Foieni – Recolta Sanislău: Lupcsa Z, Lupcsa A, Kosor G. Obs: Kegyes T.
• Kneho Urziceni – Victoria Carei: Marinas A, Suta M, Muntean D. Obs: Nastrut L.
• Unirea Pişcolt – Victoria Petreşti: Cimpan M, Trela Z, Miclaus R. Obs: Ciarnau N.
• Olimpia Domăneşti – Real Andrid (ora 11.00-jun, 13.00-sen): Dragos B, Moisa F, Miron C. Obs: Petz I.
Liga a V-a – etapa 2
Seria A
Duminică
• Cauas – Marna (ora 14.00): Petreus G, Pop C, Horvath L. Obs: Turtureanu I.
• Craidorolt- Ghenci: Petreus G, Pop C, Horvath L. Obs: Turtureanu I.
• Supur – Satmarel (ora 14.00): Mandi Att, Bura Ilie, Costea G. Obs: Borz I.
• Hodod – Tiream: Mandi A, Bura I, Costea G. Obs: Borz I.
Seria B
Duminică
• Viile SM – Agris: Chiorean C, Bauer I, Bauer A. Obs: Stoica V.
• Tarna Mare – Lipau: Kovacs A, Anghius M, Cubas D. Obs: Swarcz O.
• Bercu – Halmeu: Glazer V, Turbut D, Misco V. Obs: Petuker P.
• Certeze – Dorolt II: Petrut S, Rafael, Nicolas. Obs: Kuki C.
• Dumbrava stă.
Partidele se dispută de la ora 15.00 juniorii şi 17.00 seniorii.





ULTIMELE ȘTIRI

Latest Posts