Oficiali delegaţi la Liga a 4-a



SERIA A – Etapa a IX-a:
Sâmbătă, 25 octombrie:
• Energia Negrești – AS Livada
Arbitri: Brigadă MARAMUREȘ
Observator: Cseh Sandor
• Ugocea Porumbești – Dacia Medieșu Aurit
Arbitri: Bogdan Răzvan, Pop Cristian, Berei Rolland
Observator: Kegyes Tibor
Duminică, 26 octombrie:
• Someșul Odoreu – Arsenal Vetiș
Arbitri: Hariș Armin, Penyegi, Grishabert
Observator: Altfatter Robert
• Unirea Păulești – Voința Lazuri
Arbitri: Lupcsa Zsolt, Lupcsa Arnold, Gherasim Florin
Observator: Racolța Vasile
• Someșul Cărășeu – Victoria Apa
Arbitri: Chiorean Cristian, Bauer Iosif, Bauer Adalbert
Observator: Halici Eugen
• Prietenia Crucișor – Voința Babța
Arbitri: Glazer Vendelin, Miclăuș Răzvan, Man Cătălin
Observator: Por Constantin
SERIA B – Etapa a X-a:
Duminică, 26 octombrie:
• Crasna Moftinu Mic – FCM Victoria 2008 Carei
Arbitri: Marinaș Adrian, Șuta Marius, Munteanu Dumitru
Observator: Păduraru Valentin
• Victoria Petrești – Recolta Sanislău
Arbitri: Ciocoi Marian, Ciceu Marian, Ardelean Vlad
Observator: Pinter Alexandru
• Real Andrid – Viitorul Lucăceni
Arbitri: Szilagyi Bertalan, Moisa Florin, Toth Cristian
Observator: Petz Istvan
• Olimpia Domănești – Vulturii Santău
Arbitri: Petreuș Gheorghe, Bâlc Csaba, Kallos Tamas
Observator: Năstruț Liviu
• Unirea Pișcolt – Fortuna Căpleni
Arbitri: Merkli Csaba, Nagy Szabolcs, Raul
Observator: Ciarnău Nicolae
• Schamagosch Ciumești – Frohlich Foieni
Arbitri: Câmpan Mircea, Bura Ilie, Lukacs Levente
Observator: Chiorean Radu
• Kneho Urziceni – Stăruința Berveni
Arbitri: Pop Lucian, Pop Mihăiță, Horvath Levente
Observator: Rozs Zoltan

Program Liga a V-a, etapa a 9-a
Seria A:
Duminică, 26 octombrie:
• Platanul Marna – Olimpia Căuaș (ora 12:00)
Arbitri: Kovacs Szabolcs, Kopriva Tamas, Petz Eric
Observator: Pataki Zoltan
• AS Ghenci – Crasana Craidorolț
Arbitri: Kovacs Szabolcs, Kopriva Tamas, Petz Eric
Observator: Szabo Iuliu
• Voința Sătmărel – Dacia Supur
Arbitri: Chiriloaia Ciprian, Robotin Marius, Szucs Nicolas
Observator: Iuhas Ioan
• Victoria Tiream – Cheși Hodod
Arbitri: Botoș Rolland, Hasna Mihail, Kopriva Zsolt
Observator: Petric Emil
Seria B:
Duminica, 26 octombrie:
• Unirea Bercu – Venus Dumbrava
Arbitri: Priner Ionuț, Trella Zoran, Pop Rafael
Observator: Kuki Carol
• Înfrățirea Tarna Mare – FC Certeze
Arbitri: Kovacs Attila, Koszor Gabor, Turbuț Darius
Observator: Gerstermaier Ștefan
• Viile Satu Mare – Speranța Halmeu
Arbitri: Robaș Raul, Micaș Adrian, Talpoș Virgil
Observator: Pașca Daniel
• Egri Sasok Agriș – Dari Lipău
Arbitri: Petruț Sebastian, Anghiuș Marius, Cereteu Tudor
Observator: Stoica Viorel
• Recolta Dorolț II stă





ULTIMELE ȘTIRI

Latest Posts