More


    Brigadă din Maramureş la derby-ul de elită

    =

    Liga a IV-a Elite
    Sâmbătă
    • Unirea 2008 Tășnad – Voinţa Doba: Kovacs S, Botoș R, Rad B. Observator: Torok Z.
    Duminică
    • Talna Orașu Nou – Luceafărul Decebal: Brigadă MARAMUREȘ. Observator: Por C
    • Cetate Ardud – Sportul Botiz: Raț S, Pop E, Pop C. Observator: Năstruț L.
    • Turul Micula – Someșul Oar: Pop L, Kopriva Z, Kopriva T. Observator: Dumitraș G.
    • Viitorul Vetiș – FC Olimpia II: Dragoș B, Miron C, Chiorean G. Observator: Ziman C.
    • Recolta Dorolţ – Schwaben Cămin: Bogdan R, Șerbănoiu A, Nagy S. Observator: Cionca G.
    • Ştiinţa Beltiug stă
    Liga a IV-a
    SERIA A – Etapa a XI-a:
    Sâmbătă
    • Ugocea Porumbești – Energia Negrești: Marinaș A, Neichi S, Rebegea C. Observator: Both G.
    Duminică
    • Voința Babța – Someșul Odoreu: Chiș F, Peter A, Iuhasz T. Observator: Morar N.
    • Someșul Cărășeu – Prietenia Crucișor (12:30 și 14:30): Câmpan M, Kosor G, Trella Z. Observator: Halici E.
    • AS Livada – Dacia Medieșu Aurit: Hariș A, Bâlc C, Mișco V. Observator: Kegyes T.
    • Victoria Apa – Voința Lazuri: Matei C, Peneghi Ș, Grishabert D. Observator: Gerstermaier Ș.
    • Unirea Păulești – Arsenal Vetiș: Glazer V, Bauer I, Bauer A. Observator: Altfatter R.
    SERIA B – Etapa a XII-a:
    Duminică
    • Frohlich Foieni – Stăruința Berveni: Petreuș G, Girați C, Gherasim F. Observator: Racolța V.
    • Kneho Urziceni – Fortuna Căpleni: Petz I, Ciceu M, Ardelean V. Observator: Kegyes T.
    • Vulturii Santău – Schamagosch Ciumești: Bathory Ș, Bura I, Moldovan A. Observator: Cseh S.
    • Unirea Pișcolt – Viitorul Lucăceni: Szilagyi B, Horvath L, Touth C. Observator: Ciarnău N.
    • Olimpia Domănești – Recolta Sanislău: Petz E, Moisa F, Filipan E. Observator: Pinter A.
    • Real Andrid – Victoria Carei: Schwartzkopf Z, Pop M, Hasna M. Observator: Pataki Z.
    • Victoria Petrești – Crasna Moftinu Mic: Merkly C, Micaș A, Man C. Observator: Păduraru V.
    Liga V-a
    Seria A
    Duminică
    • Victoria Tiream – Dacia Supur: Botoș R, Rad B, Baracsi D. Observator: Meninger G.
    • Platanul Marna – Cheși Hodod: Gavrilescu D, Șuta M, Munteanu D. Observator: Borz I.
    • AS Ghenci – Olimpia Căuaș (ora 11.00): Gavrilescu D, Șuta M, Munteanu D. Observator: Borz I.
    • Voința Sătmărel – Crasana Craidorolț – amânat.
    Seria B
    Duminică
    • Egri Sasok Agriș – Viile Satu Mare: Lupcsa Z, Lukacs L, Kallos T. Observator: Szabo I.
    • Dari Lipău – Înfrățirea Tarna Mare (ora 10.30): Câmpan M, Koszor G, Trella Z. Observator: Halici E.
    • Speranța Halmeu – Unirea Bercu: Petruț S, Pop C, Demian R. Observator: Stoica V.
    • FC Certeze – Recolta Dorolț II: Kovacs A, Robotin M, Buzilă C. Observator: Boc A.
    • Venus Dumbrava stă.



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img