More


    În week-end, “Cupa Oli galben-albaştri“

    - Advertisement -

    oli

    Duminică, FC Olimpia organizează un puternic turneu de fotbal pentru copiii născuţi în 2005. La acest turneu, “Cupa Oli galben-albaştri“ vor participa 12 echipe din Satu Mare, Zalău, Baia Mare, Oradea şi Sighet. Meciurile vor avea loc la sala de sport a Colegiului Tehnic Unio – Traian Vuia din Satu Mare iar organizator principal este Sebastian Raţ, antrenorul grupelor de vârstă 2005 şi 2006 ale Olimpiei, urmând ca turneul rezervat fotbaliştilor născuţi în 2006 să se desfăşoare pe 1 februarie. Componenţa grupelor este următoarea: grupa A – Olimpia Galben, Athletic Zalău, Il Calcio SM, V. Lucaciu BM, Juniorul Alb, Salina Ocna, grupa B – Olimpia Albastru, Juniorul Violet, Plimob Sighet, FC Municipal BM, Viitorul Zalău, Oraşu Nou. Finala este programată să se dispute în jurul orei 18.00, după care va avea loc festivitatea de premiere.

    Program
    8.30 – Olimpia Alb. – Juniorul Violet
    8.45 – Olimpia Galb – Juniorul Alb
    9.00 – FC Municipal BM – Orasu Nou
    9.15 – Il Calcio – V. Lucaciu BM
    9.30 – Viitorul Zalau – Plimob Sighet
    9.45 – Salina Ocna – Athletic Zalau
    10.00 – Olimpia Alb. – FC Municipal BM
    10.15 – Olimpia Galb – V. Lucaciu BM
    10.30 – Juniorul Violet – Plimob Sighet
    10.45 – Juniorul Alb – Il Calcio
    11.00 – Orasu Nou – Viitorul Zalau
    11.30 – Salina Ocna – Olimpia Galb
    11.45 – Juniorul Violet – FC Municipal BM
    12.00 – Il Calcio – Athletic Zalau
    12.15 – Plimob Sighet – Olimpia Alb.
    12.30 – V. Lucaciu – Juniorul Alb
    12.45 – Juniorul Violet – Viitorul Zalau
    13.00 – Olimpia Galb – Athletic Zalau
    13.15 – Orasu Nou – Olimpia Alb.
    13.30 – V Lucaciu – Salina Ocna
    13.45 – FC Municipal BM – Plimob Sighet
    14.00 – Juniorul Alb – Salina Ocna
    14.15 – Plimob Sighet – Orasu Nou
    14.30 – Athletic Zalau – V. Lucaciu
    14.45 – Viitorul Zalau – FC Municipal BM
    15.00 – Il Calcio – Salina Ocna
    15.15 – Olimpia Alb. – Viitorul Zalau
    15.30 – Juniorul Alb – Athletic Zalau
    15.45 – Juniorul Violet – Orasu Nou
    16.00 – Olimpia Galb – Il Calcio
    16.15 – Loc 6 gr. A – Loc 6 gr. B
    16.30 – Loc 5 gr. A – Loc 5 gr. B
    16.45 – Loc 4 gr. A – Loc 4 gr. B
    17.00 – Loc 3 gr. A – Loc 3 gr. B
    17.15 – Loc 2 gr. A – Loc 1 gr. B
    17.30 – Loc 1 gr. B – Loc 2 gr. B
    17.45 – FINALA MICA
    18.00 – FINALA MARE
    18.15 – Festivitate de premiere



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img