Oficialii delegaţi la meciurile din judeţ



Liga a V-a, Seria A

Azi
• Ghenci – Tiream (ora 17.00): Chiorean C, Anghiuș M, Priner I. Observator: Toth A.
• Supur – Hodod (ora 17.30): Ciocoi M, Ciceu M, Juhasz T. Observator: Niță Gheorghe.

Sâmbătă
• Craidorolț – Căuaș (ora 15.00): Marinaș A, Demian R, Cereteu T. Observator: Borz I.
• Sătmărel – Marna – amânat
Liga a V-a, Seria B

Azi
• Recolta Dorolț II – Halmeu (ora 17.00): Schvarczkopf Z, Reday A, Chiorean G. Observator: Swarcz O.
• Dumbrava – Certeze (ora 17.00): Mandi A, Rebegea C, Szucs N. Observator: Chioreanu R.
• Tarna Mare – Agriș, amânat, Viile Satu Mare stă.

Sâmbătă
• Bercu – Lipău (ora 11.00): Szilaghyi B, Toth C, Miron C. Observator: Halici E.
Liga a IV-a, Seria A (10 și 12)

Sâmbătă
• Unirea Păulești – Prietenia Crucișor: Pop L, Kopriva Z, Moisa F. Observator: Racolța
• AS Livada – Someșul Odoreu: Merkli C, Costea D, Gherasim F. Observator: Dumitraș G.
• Voința Babța – Victoria Apa: Câmpan M, Petruț S. Observator: Stoica V.
• Dacia Medieșu Aurit – Voința Lazuri: Chiorean C, Szucs N, Mișco V. Observator: Kuki K.
• Someșul Cărășeu – Energia Negrești, amânat, Arsenal Vetiș – Ugocea Porumbești, neprogramat
Liga a IV-a, Seria B (10 și 12)

Sâmbătă
• Stăruința Berveni – Vulturii Santău: Lupcsa Z, Kovacs A, Bâlc C. Observator: Kegyes T.
• Viitorul Lucăceni – Fortuna Căpleni: Chiș F, Ardelean V, Iuhas T. Observator: Rozs Z.
• Recolta Sanislău – Frohlich Foieni: Bathory Ș, Trella Z, Miclăuș R. Observator: Ciarnău N.
• Victoria Carei – Kneho Urziceni: Peter A, Chiorean G, Nagy S. Observator: Pataki Z.
• Crasna Moftinu Mic – Schamagosch Ciumești: Raț S, Girați C, Pop R. Observator: Alfatter R.
• Victoria Petrești – Unirea Pișcolt: Priner I, Moldovan A, Turbuț D. Observator: Kegyes A.
• Real Andrid – Olimpia Domănești: Botoș R, Pinter D, Filipan E. Observator: Torok Z.
Liga a IV-a ELITE, etapa a XVI-a (10 și 12)

Azi
• Someșul Oar – Ştiinţa Beltiug: Kovacs S, Costea D, Berei R. Observator: Ziman C.
• Talna Orașu Nou – Viitorul Vetiş: Bathory Ș, Pop C, Neichi S. Observator: Cseh S.

Sâmbătă
Sportul Botiz – Recolta Dorolţ: Hariș A, Pop E, Man C. Observator: Cionca G.
• Luceafărul Decebal – Unirea Tășnad: Glazer V, Lukacs L, Kallos T. Observator: Năstruț L.
• Cetate Ardud – Turul Micula (teren Mădăras): Petreuș G, Matei C, Bauer A. Observator: Gherasim V.
• Olimpia Satu Mare II – Schwaben Cămin – amânat, Voința Doba, stă.





ULTIMELE ȘTIRI

Latest Posts