CRIMINALUL a fost prins. Anunțul, făcut de Poliția Locală

CRIMINALUL a fost prins. Anunțul, făcut de Poliția Locală

Principalul suspect al dublei crime de pe strada Ravensburg a fost prins, azi după-amiază, de polițiștii locali sătmăreni.

”Polițiștii locali au reușit să-l depisteaze pe bărbatul suspectat că ar fi comis dubla crimă de marți seară din municipiul Satu Mare. Bărbatul a fost găsit în zona podului de cale ferată de către o patrulă a Poliției Locale. Bărbatul a fost predat Inspectoratului de Poliție Județean Satu Mare!”, se arată într-un comunicat al Poliției Locale Satu Mare.

Reamintim faptul că tată și fiu au fost găsiți uciși în propriul lor apartament. Descoperirea macabră a fost făcută ieri după-amaiază.

Detalii despre acest caz puteți citi pe https://gazetanord-vest.ro/2018/10/oribil-crima-dubla-tata-si-fiu-ucisi-cu-sange-rece/

Distribuie:
Primește ziarul gratuit pe email!

Abonează-te și citești ziarul Gazeta Nord-Vest zilnic, gratuit.

Abonează-te