More

    Liga Națională de baschet feminin-programul turului

    Etapa 1 – 05 octombrie

    CSM Targoviste – NOVA Vita

    BCM Danzio Timisoara-  CSU Alba Iulia

    ACS Sepsi SIC – SCM Craiova

    Universitatea Cluj-Napoca – BC ICIM Arad

    Olimpia Brasov – CSBT Alexandria

    CS Phoenix Galati –  Rapid Bucuresti

    U CSM Oradea – CSM Satu Mare

    Etapa 2 – 12 octombrie

    CSU Alba Iulia – CSM Targoviste

    SCM Craiova – NOVA Vita

    BC ICIM Arad – BCM Danzio Timisoara

    CSBT Alexandria-  Sepsi SIC

    Rapid Bucuresti-  Universitatea Cluj-Napoca

    CSM Satu Mare – Olimpia Brasov

    PhoenixGalati –  CSM Oradea

    Etapa 3 – 19 octombrie

    CSM Targoviste-  SCM Craiova

    CSU Alba Iulia – BC ICIM Arad

    NOVA Vita –  CSBT Alexandria

    Danzio Timisoara –  Rapid Bucuresti

    Sepsi SIC-  CSM Satu Mare

    Universitatea Cluj-Napoca-  CSM Oradea

    Olimpia Brasov – Phoenix Galati

    Etapa 4 – 23 octombrie

    BC ICIM Arad  – CSM Targoviste

    CSBT Alexandria – SCM Craiova

    CS Rapid Bucuresti – CSU Alba Iulia

    CSM Satu Mare –  NOVA Vita

    U CSM Oradea –  Danzio Timisoara

    PhoenixGalati –  Sepsi SIC

    Universitatea Cluj-Napoca – Olimpia Brasov

    Etapa 5 – 26 octombrie

    CSM Targoviste – CSBT Alexandria

    BC ICIM Arad –  Rapid Bucuresti

    SCM Craiova – CSM Satu Mare

    CSU Alba Iulia-  CSM Oradea

    NOVA Vita –  PhoenixGalati

    Danzio Timisoara – Olimpia Brasov

    Sepsi SIC – Universitatea Cluj-Napoca

    Etapa 6 – 02 noiembrie

    Rapid Bucuresti – CSM Targoviste

    CSM Satu Mare – CSBT Alexandria

    CSM Oradea –  BC ICIM Arad

    Phoenix Galati – SCM Craiova

    Olimpia Brasov – CSU Alba Iulia

    Universitatea Cluj-Napoca – NOVA Vita

    Danzio Timisoara-  Sepsi SIC

    Etapa 7 – 09 noiembrie

    CSM Targoviste – CSM Satu Mare

    Rapid Bucuresti – CSM Oradea

    CSBT Alexandria –  PhoenixGalati

    BC ICIM Arad-  Olimpia Brasov

    SCM Craiova – Universitatea Cluj-Napoca

    CSU Alba Iulia –  Sepsi SIC

    NOVA Vita-  BCM Danzio Timisoara

    Etapa 8 – 16 noiembrie

    CSM Oradea – CSM Targoviste

    Phoenix Galati – CSM Satu Mare

    Olimpia Brasov – Rapid Bucuresti

    Universitatea Cluj-Napoca – CSBT Alexandria

    Sepsi SIC – BC UVG ICIM Arad

    Danzio Timisoara – SCM Craiova

    NOVA Vita-  CSU Alba Iulia

    Etapa 9 – 23 noiembrie

    CSM Targoviste-  Phoenix Galati

    CSM Oradea – Olimpia Brasov

    CSM Satu Mare – Universitatea Cluj-Napoca

    Rapid Bucuresti – Sepsi SIC

    CSBT Alexandria – Danzio Timisoara

    BC ICIM Arad-  NOVA Vita

    SCM Craiova – CSU Alba Iulia

    Etapa 10 – 30 noiembrie

    Olimpia Brasov – CSM Targoviste

    Universitatea Cluj-Napoca CS Phoenix Galati

    Sepsi SIC-  CSM Oradea

    Danzio Timisoara-  CSM Satu Mare

    NOVA Vita –  Rapid Bucuresti

    CSU Alba Iulia-  CSBT Alexandria

    SCM Craiova – BC ICIM Arad

    Etapa 11 – 07 decembrie

    CSM Targoviste – Universitatea Cluj-Napoca

    Olimpia Brasov –  Sepsi SIC

    Phoenix Galati – Danzio Timisoara

    CSM Oradea –  NOVA Vita

    CSM Satu Mare – CSU Alba Iulia

    Rapid Bucuresti – SCM Craiova

    CSBT Alexandria – BC ICIM Arad

    Etapa 12 – 14 decembrie

    Sepsi SIC – CSM Targoviste

    Danzio Timisoara – Universitatea Cluj-Napoca

    NOVA Vita – Olimpia Brasov

    CSU Alba Iulia –  Phoenix Galati

    SCM Craiova – CSM Oradea

    BC ICIM Arad – CSM Satu Mare

    CSBT Alexandria –  Rapid Bucuresti

    Etapa 13 – 21 decembrie

    CSM Targoviste – Danzio Timisoara

    Sepsi SIC – NOVA Vita

    Universitatea Cluj-Napoca – CSU Alba Iulia

    Olimpia Brasov – SCM Craiova

    Phoenix Galati – BC ICIM Arad

    CSM Oradea – CSBT Alexandria

    CSM Satu Mare  –  Rapid Bucuresti

    ȘTIRI RECENT ADĂUGATE