Steaua joacă pentru calificarea în play-off

Steaua joacă în această seară manşa retur a fazei a treia din preliminariile Ligii Campionilor, pe Naţional Arena, cu Dinamo Tbilisi. În primul meci, în Georgia, elevii lui Reghecampf s-au impus cu 2-0 şi practic sunt ca şi calificaţi în play-off. În ceea ce priveşte lotul Stelei, Nikolic s-a accidentat, aşa că Piovaccari este anunţat titular în atac. Titular este anunţat şi sătmăreanul din defensiva „roş-albastră“, Florin Gardoş, care îi va lua locul lui Szukala. Partida va începe la ora 20.45 şi este transmisă în direct de Digisport 1. Partida va fi condusă de o brigadă din Islanda avându-l la centru pe Kristinn Jakobsson, ajutat la cele două linii de Sigurdur Oli Thorleifsson şi Birkir Sigurdarson, în timp ce Gunnar Jarl Jonsson va fi rezervă. Observator de arbitri a fost desemnat belgianul Michel Piraux. Steaua: Tătăruşanu - Georgievski, Chiricheş, Gardoş, Latovlevic, Bourceanu, Prepeliţă, Popa, Iancu, Tănase, Piovaccari.

Distribuie:
Primește ziarul gratuit pe email!

Abonează-te și citești ziarul Gazeta Nord-Vest zilnic, gratuit.

Abonează-te
UVVG
WA Banner
Senera Minerals
Cetina - Senera
Chiosc
Proiect Invest
Complex Philadelphia
NV Business Center
Banner Aprilie
Karcher
Download GIF
Muzeul SM
House of Charles
Daniels
Alibaba Food
BUD
KHS Design
Dersidan
NV Business
Jooble
locuri de munca olanda
AutoCub.ro - otto