More


    Oficialii delegaţi la meciurile din judeţ

    - Advertisement -

    Liga a IV-a – etapa a 12-a
    Seria A
    Vineri
    • Odoreu – Olimpia II SM (ora 14.30 şi 16.30): Pop L, Alfater R, Mihai M. Obs: Kegyes Ad.
    Duminică
    • Botiz – Dorolţ: Gavrilescu Dan, Pop Cr, Micaş Ad. Obs: Halici E.
    • Cărăşeu – Lazuri: Chiş Fl, Ciceu M, Luduşan T. Obs: Tătaru M.
    • Babţa – Medieş: Cîmpan M, Buzilă C, Robotin M. Obs: Boc A.
    • Micula – Negreşti: Bathory Şt, Glazer V, Giraţi Cr. Obs: Gherasim Alex.
    • Oraşu Nou – Doba: Kegyes E, Nagy Sz, Bâlc Cs. Obs: Cionca Gh.
    • Livada – Păuleşti: Szilagyi B, Botoş R, Pop Mih. Obs: Morar Nic.
    • Crucişor – Apa: Rebegea Cip, Kallos T, Gherasim Fl. Obs: Ciarnău Nic.
    Seria B
    Sâmbătă
    • Tăşnad – Ciumeşti: Rad B, Hariş Ar, Ciocoi M. Obs: Kegyes T.
    Duminică
    • Foieni – Decebal: Petz Erik, Horvath L, Kopriva Zs. Obs: Torok Z.
    • Urziceni – Sanislău: Peter Al, Iuhasz T, Ardelean V. Obs: Rozs Z.
    • Andrid – Berveni: Lupcsa Zs, Pop Casian, Bauer I. Obs: Por C-tin.
    • Moftinu Mare – Oar: Kovacs Sz, Pop Em, Donca B. Obs: Petz Ist, la juniori: Kapriva T, Miron Cip, Moisa Fl.
    • Pişcolt – Căpleni: Petreuş Gh, Bura Ilie, Bauer Ad. Obs: Cseh S.
    • Vetiş – Cămin: Bogdan R, Costea D, Petreuş Alex. Obs: Pataki Z.
    • Moftinu Mic – Petreşti – amânat
    Liga a V-a – etapa a 6-a
    Seria A
    Duminică
    • Tiream – Beltiug: Hariş Ar, David Att, Cioară B. Obs: Chioreanu R.
    • Marna – Craidorolţ: Piroş Ov, Lupcsa Ar, Talos V. Obs: Năstruţ L.
    • Acâş – Supur: Kovacs Att, Lukacs L, Man C. Obs: Petuker P.
    • Hodod – Santău: Chiorean Cr, Trella Z, Cereteu T. Obs: Szabo I.
    • Ghenci – Domăneşti: Schwarczkopf Zs, Andreica Cr, Toth Kr. Obs: Balog B.
    • Lucăceni – Căuaş: Marinaş Ad, Tăbăcaru S, Anghiuş M. Obs: Borz I.
    Seria B
    Sâmbătă
    • Vetiş – Sătmărel: Kegyes E, Mandi Att, Neichi S. Obs: Ziman C.
    Duminică
    • Ardud – Agriş: Dragoş B, Pop S, Hasna M. Obs: Papp I.
    • Dara – Mădăras: Matei Cl, Moldovan A, Muntean D. Obs: Dumitraş Gh.
    • Dumbrava – Porumbeşti: Alfater R, Miclăuş R, Grecica S. Obs: Turtureanu I.
    • Tarna Mare – Bercu: Petruţ Seb, Cubiţchi Cip, Berei R. Obs: Kuki C.
    • Viile SM – Certeze: Kosor G, Florea R, Brânduşan B. Obs: Both G.
    Meciurile se joacă de la ora 14 juniorii, iar de la 16 seniorii.



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img