TAPO Carei a participat la „Memorialul Pascan”

TAPO Carei a participat la „Memorialul Pascan”

În perioada 6-8 decembrie a avut loc, la Bistrița, „Memorialul Pascan” la tenis de masă, unde au participat peste 100 de sportivi din toată țara, la toate categoriile de vârstă. Clubul Elevilor „TAPO” Carei a participat cu următorii sportivi: Dani Helga, Keresztesi Kitty, Mudure Marcel, Szilagyi Paul și Szabó Bence. Rezultatele obținute de aceştia sunt următoarele: -copii 8-10 ani - Szilagyi Paul s-a calificat în sferturile de finală, iar Szabo Bence în optimi de finală -juniori III (11-13 ani) - Dari Helga locul III, iar Keresztesi Kitty a ajuns în sferturile de finală. Antrenorul Podoba Mircea și instructorul Bottyán Geza mulțumesc sponsorilor dar și părinților pentru ajutorul acordat.

Distribuie:
Primește ziarul gratuit pe email!

Abonează-te și citești ziarul Gazeta Nord-Vest zilnic, gratuit.

Abonează-te
UVVG
WA Banner
Senera Minerals
Cetina - Senera
Chiosc
Proiect Invest
Complex Philadelphia
NV Business Center
Banner Aprilie
Karcher
Download GIF
Muzeul SM
House of Charles
Daniels
Alibaba Food
BUD
KHS Design
Dersidan
NV Business
Jooble
locuri de munca olanda