More


    Ultima zi în care puteţi vota „Superlativele anului 2013 în sportul sătmărean“

    - Advertisement -

    Pe site-ul www.gazetanord-vest.ro, mai puteţi vota, în cursul zilei de azi, Superlativele anului 2013 în sportul sătmărean. Aceste voturi vor fi contabilizate, iar în prima ediţie din 2014 a emisiunii Săptămâna Sportivă de la Nord Vest TV vor fi anunţaţi câştigătorii.­

    Iată lista:
    Cel mai bun jucător de la Olimpia
    Vlad Bujor
    Cosmin Iuhas
    Dumitru Muntean
    Marius Şuta
    Daniel Feier
    Dan Gavrilescu
    Robert Villand
    Denis Lemac
    Marius Bălău
    Cornel Ene
    Ervin Zsiga
    Alţii
    Cel mai bun jucător din Liga a IV-a
    Iosif Sandor (T. Micula)
    Marius Godje (T. Micula)
    Alexandru Botoş (S. Oar)
    Ionuţ Dănilă (S. Oar)
    Bogdan Bârle (T. Oraşu Nou)
    Ionuţ Cozma (T. Oraşu Nou)
    Bogdan Tripon (S. Oar)
    Claudiu Ciocotişan (S. Cămin)
    Bogdan Grigorie (V. Apa)
    Sergiu Negru (V. Doba)
    Alţii
    Cel mai bun antrenor din Liga a IV-a
    Milu Petric (T. Micula)
    Zoltan Ritli (V. Apa)
    Dacian Nastai (T. Oraşu Nou)
    Gabor Beleny (S. Cămin)
    Alexandru Botoş (S. Oar)
    Manuel Mureşan (V. Vetiş)
    Cosmin Iuhas (L. Decebal)
    Alţii
    Cel mai bun arbitru din Liga a IV-a
    Gheorghe Petreuş
    Alexandra Şerbănoiu
    Lucian Pop
    Bogdan Rad
    Mircea Câmpan
    Ervin Kegyes
    Ştefan Bathory
    Zsolt Lupcsa
    Sebastian Raţ
    Ciprian Rebegea
    Alţii
    Sportivul anului din judeţul Satu Mare
    Amalia Tătăran (spadă)
    Marian Halas (judo)
    Andreea Orosz (baschet)
    Samel Lorand (judo)
    Leinard Berei (lupte)
    Mihaela Faur (judo)
    Attila Bartincki (karate)
    Benjamin Bodo (floretă)
    Marco Bota (karting)
    Cristian Şereş (judo)
    Bogdan Dascălu (floretă)
    Alţii
    * Am menţionat doar sportivii legitimaţi la cluburile sătmărene
    Cel mai bun antrenor din judeţul Satu Mare
    Tudor Barbul (lupte)
    Mihaly Terely (judo)
    Tiberiu Csik (fotbal)
    Dan Fleşeriu (baschet)
    Adrian Pricop (volei)
    Francisc Csiszar (spadă)
    Eva Lengyel (floretă)
    Nicolae Istrate (handbal)
    Arnold Izsaki (floretă)
    Gheorghe Takacs (karting)
    Ovidiu Ignat (dans)
    Cătălin Ardelean (şah)
    Zoltan Pall (şah)
    Gyorgy Fazekas (karate)
    Robert Magos (karate)
    Liviu Gheţe (box)
    Alţii



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img