More


    Brigadă din Oradea la Oraşu Nou – Micula

    - Advertisement -

    Liga a IV-a – etapa 22
    Seria A
    Sâmbătă
    • Apa – Lazuri: Rebegea C, Tabacaru S, Haris A. Obs: Borz I.
    • Negresti – Medies: Mandi A, Lukacs L, Bathory S. Obs: Halici E.
    • Odoreu – Caraseu: Chis F, Peter Al, Iuhasz T. Obs: Pataki Z.
    Duminică
    • Dorolt – Doba: Bogdan R, Neichi S, Costea P. Obs: Cionca G.
    • Orasu Nou – Micula: Brigada Oradea. Obs: Por C-tin.
    • Babta – Olimpia II SM: Rat S, Hasna M, Toth K. Obs: Boc A.
    • Crucisor – Livada: Cimpan M, Bauer Ad, Bauer I. Obs: Chioreanu R.
    • Paulesti – Botiz: Pop L, Pop M, Reday A. Obs: Gherasim A.
    Seria B
    Sâmbătă
    • Decebal – Capleni (ora 15.30 si 17.30): Rat S, Piros O, Pop C. Obs: Cseh S.
    • Oar – Sanislau (teren Somesul): Kovacs S, Neichi S, Miclaus R. Obs: Por C-tin.
    Duminică
    • Petresti – Ciumesti: Dragos B, Moisa F, Kopriva T. Obs: Rozs Z.
    • Piscolt – Moftinu Mare: Kovacs S, Schwarczkopf Z, Kopriva Z. Obs: Morar N.
    • Andrid – Tasnad: Chiorean C, Pop C, Girati C. Obs: Both G.
    • Urziceni – Berveni: Merkly C, Nagy S, Matei C. Obs: Kegyes A.
    • Moftinu Mic – Vetis: Petreus G, Serbanoiu A, Moldovan A. Obs: Foitos R.
    • Camin – Foieni: Kegyes E, Pop E, Donca B. Obs: Dumitras G.

    Liga a V-a – etapa 15
    Seria A
    Duminică
    • Hodod – Cauas: Glazer V, Bura I, Kosor G. Obs: Turtureanu I.
    • Lucaceni – Santau: Marinas A, Talpos V, Anghius M. Obs: Pataki Z.
    • Domanesti – Marna: Szilagyi B, Horvath L, Filipan E. Obs: Balogh B.
    • Ghenci – Beltiug: Rad B, Botos R, Miron C. Obs: Torok Z.
    • Tiream – Supur: Ciocoi M, Ardelean V, Ciceu M. Obs: Nita G.
    • Acas – Craidorolt 0-3
    Seria B
    Sâmbătă
    • Vetis – Madaras: Kegyes E, Mihai M, Demian R. Obs: Chiorean D.
    Duminică
    • Dumbrava – Certeze: Haris A, Balc C, Robotin M. Obs: Kegyes T.
    • Viile SM – Porumbesti: Bathory S, Trella Z, Cereteu T. Obs: Kuki C.
    • Bercu – Dara: Kovacs A, Brindusan B, Turbut D. Obs: Iuhas I.
    • Tarna – Agris: Petrut S, Buzila C, Berei R. Obs: Petuker P.
    • Ardud – Satmarel – posibil să nu se dispute
    Partidele se joacă de la ora 15.00
    juniorii şi 17.00 seniorii.



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img