More


    Oficialii delegaţi la meciurile din judeţ

    - Advertisement -

    Liga a IV-a – etapa a 24-a
    Seria A
    Sâmbătă
    • Negresti- Doba: Brigada Baia Mare. Obs: Pataki Z.
    • Apa- Odoreu (orele 12 si 14): Marinas A, Suta M, Rat S. Obs: Gherasim A.
    Duminică
    • Caraseu – Babta: Chiorean C, Costea P, Muntean D. Obs: Halici E.
    • Crucisor – Paulesti: Merkly C, Tabacaru S, Lupcsa A. Obs: Por C.
    • Olimpia II SM- Dorolt: Cimpan M, Bura I, Trela Z. Obs: Cionca G.
    • Livada- Orasu Nou: Bathory S, Donca B, Anghius M. Obs: Kegyes T.
    • Lazuri- Medies: Chis F, Iuhasz T, Peter A. Obs: Nita G.
    • Micula- Botiz – amânat
    Seria B
    Sâmbătă
    • Oar – Capleni: Mazilu O, Neichi S, Matei C. Obs: Ziman C.
    • Tasnad – Urziceni: Kovacs S, Mandi A, Gavrilescu D. Obs: Torok Z.
    Duminică
    • Moftinu Mic – Camin: Bogdan R, Pop Cr, Pop C. Obs: Borz I.
    • Berveni – Decebal: Rad B, Kopriva T, Miron C. Obs: Morar N.
    • Vetis – Piscolt: Brigada Baia Mare. Obs: Cseh S.
    • Ciumesti – Sanislau: Radvanski I, Girati C, Talpos V. Obs: Swarcz O.
    • Moftinu Mare – Foieni: Kegyes E, Nagy S, Lukacs L. Obs: Dumitras G.
    • Petresti – Andrid: Brigada Oradea
    Liga a V-a – etapa a 17-a
    Seria A
    Duminică
    • Beltiug – Tiream: Glazer V, Man C, Cereteu T. Obs: Petuker P.
    • Craidorolt – Marna: Ciocoi M, Ciceu M, Ardelean V. Obs: Rozs Z.
    • Santau – Hodod: Botos R, Svarczkopf Z, Filipan Em. Obs: Balogh B.
    • Domanesti – Ghenci: Piros O, Kopriva Z, Hasna M. Obs: Papp I.
    • Cauas – Lucaceni: Petreus G, Pop E, Serbanoiu A. Obs: Nastrut L.
    • Supur – Acas 3-0
    Seria B
    Duminică
    • Madaras – Dara: Petrut S, Brindusan B, Talos V. Obs: Turtureanu I.
    • Satmarel – Vetis: Szilagyi B, Horvath L, Toth K. Obs: Chioreanu R.
    • Porumbesti – Dumbrava: Lupcsa Z, Turbut D, Miclaus R. Obs: Both G.
    • Bercu – Tarna Mare: Kovacs A, Bilc C, Moldovan A. Obs: Kegyes A.
    • Certeze – Viile SM: Haris A, Bauer A, Bauer I. Obs: Boc A.
    • Agris – Ardud: Pop L, Moisa F, Pop M. Obs: Stoica V.
    Partidele se joacă de la ora 15.00 juniorii şi 17.00 seniorii.



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    panouri fotovoltaice satu mare