More


    Oficialii delegaţi la meciurile de azi din Liga a IV-a

    =

    Seria A
    • Botiz- Crucisor
    Arbitri: Bathory St, Costea P, Gherasim Fl. Obs: Kuki C.
    • Dorolt – Paulesti
    Arbitri: Lupcsa Zs, Trela Z, Pop Casian. Obs: Boc A.
    • Medies – Odoreu
    Arbitri: Petrut S, Kosor G, Tabacaru S. Obs: Halici E.
    • Lazuri – Orasu Nou
    Arbitri: Pop L, Swarczkopf Zs, Horvath L. Obs: Pataki Z.
    • Micula- Babta
    Arbitri: Chiorean Cr, Anghius M, Bura Il. Obs: Borz I.
    • Caraseu – Doba
    Arbitri: Petreus Gh, Haris Ar, Mihai M. Obs: Por C-tin.
    • Olimpia II SM- Apa
    Arbitri: Bogdan R, Serbanoiu Alex, Girati Cr. Obs: Cionca Gh.
    • Negresti – Livada
    Arbitri: Rat Seb, Moldovan An, Nagy Sz. Obs: Kegyes T.

    Seria B
    • Foieni – Moftinu Mic
    Arbitri: Marinas Ad, Suta M, Muntean D. Obs: Gherasim Alex.
    • Decebal – Camin
    Arbitri: Kovacs Sz, Kopriva Zs, Miron Cip. Obs: Torok Z.
    • Sanislau – Andrid
    Arbitri: Chis Fl, Toth Kr, Filipan Em. Obs: Morar Nic.
    • Ciumesti – Piscolt
    Arbitri: Mandi Att, Lupcsa Ar, Lukacs L. Obs: Chioreanu R.
    • Moftinu Mare – Urziceni
    Arbitri:Peter Al, Ciceu M, Ardelean V. Obs: Szabo I.
    • Tasnad – Capleni
    Arbitri: Rebegea Cip, Cimpan M, Balc Cs. Obs: Dumitras Gh.
    • Berveni – Petresti
    Arbitri: Szilagyi B, Pop M, Hasna M. Obs: Papp I.
    • Oar – Vetis
    Arbitri: Mazilu Ov, Neichi S, Costea D. Obs: Ziman C.

    Liga a IV-a de juniori – rezultatele etapei
    a 28-a
    După 28 de etape, lideri la juniori sunt echipele Voinţa Doba în seria A şi Fortuna Căpleni în seria B, cu două etape înainte de final. Iată rezultatele etapei:
    Seria A
    Odoreu – Lazuri 5-2
    Orasu Nou – Apa 6-4
    Crucisor- Olimpia II SM 0-4
    Caraseu – Dorolt 2-11
    Micula – Doba 0-5
    Livada – Medies 5-0
    Botiz – Negresti 4-4
    Babta – Paulesti 3-4
    Clasament: 1.Doba 78p, 2.Livada 64p, 3.Olimpia II 61p.

    Seria B
    Tasnad – Decebal 9-0
    Piscolt – Petresti 3-0
    Moftinu Mic – Berveni 4-1
    Moftinu Mare – Capleni 0-2
    Vetis – Sanislau 11-2
    Andrid – Ciumesti 1-6
    Foieni – Oar 0-11
    Urziceni – Camin 0-8
    Clasament: 1.Căpleni 71p, 2.Vetiş 67p, Cămin 65p.



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img