More


    Oficialii delegaţi la meciurile din judeţ

    - Advertisement -

    Liga a IV-a – etapa a 26-a
    Seria A
    Duminică
    • Doba – Botiz: Rat S, Neichi S, Costea D. Obs: Boc A.
    • Orasu Nou – Medies: Bogdan R, Costea P, Serbanoiu A. Obs: Both G.
    • Lazuri- Paulesti: Kegyes E, Lukacs L, Tabacaru S. Obs: Kuki C.
    • Babta -Apa: Petreus G, Pop C, Kallos T. Obs: Foitos R.
    • Crucisor- Dorolt: Chiorean C, Anghius M, Brindusan B. Obs: Szabo I.
    • Caraseu- Negresti: Rad B, Hasna M, Miron C. Obs: Por C.
    • Micula – Olimpia II SM: Pop L, Pop M, Kopriva T. Obs: Cseh S.
    • Livada – Odoreu (amânat)
    Seria B
    Sâmbătă
    • Tasnad – Oar: Kovacs S, Rebegea C, Mandi A. Obs: Torok Z.
    Duminică
    • Piscolt – Sanislau: Brigada Oradea. Obs: Pataki Z.
    • Vetis – Andrid: Gavrilescu D, Pop Cr, Lupcsa A. Obs: Ziman C.
    • Ciumesti – Camin: Bathory S, Bauer I, Girati C. Obs: Kegyes T.
    • Urziceni – Petresti: Merkly C, Miclaus R, Bauer A. Obs: Borz I.
    • Capleni – Foieni: Marinas A, Suta M, Micas A. Obs: Gherasim A.
    • Moftinu Mic – Decebal: Glazer V, Bura I, Trella Z. Obs: Halici E.
    • Moftinu Mare – Berveni: Lupcsa Z, Filipan E, Kopriva Z. Obs: Nastrut L.

    Liga a V-a – etapa a 18-a
    Seria A
    Duminică
    • Santau – Supur (ora 15.00): Piros O, Toth K, Moisa F. Obs: Nita G.
    • Ghenci – Craidorolt: Piros O, Toth K, Moisa F. Obs: Rozs Z.
    • Marna – Cauas: Coicoi M, Berei R, Cereteu T. Obs: Kegyes A.
    • Lucaceni – Tiream: Botos R, Horvath L, Reday A. Obs: Morar N.
    • Hodod – Beltiug: Haris A, Balc C, Koszor G. Obs: Swarcz O.
    • Acas – Domanesti 0-3
    Seria B
    Sâmbătă
    • Vetis – Bercu: Cimpan M, Mihai M, Grecica S. Obs: Cionca G.
    Duminică
    • Tarna Mare – Madaras (ora 15.00): Chis F, Peter A, Iuhasz T. Obs: Chioreanu R.
    • Porumbesti – Satmarel: Chis F, Peter A, Iuhasz T. Obs: Chioreanu R.
    • Dara – Certeze: Kovacs A, Buzila O, Robotin M. Obs: Turtureanu I.
    • Viile SM – Ardud: Svarczkopf Z, Ciceu M, Ardelean V. Obs: Stoica V.
    • Dumbrava – Agris: Dragos B, Nagy S, Pop E. Obs: Iuhas I.
    Partidele se dispută cu începere de la ora 16.00 juniorii şi 18.00 seniorii.



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img