More


    Oficialii la meciurile din judeţ

    - Advertisement -

    Liga a IV-a – etapa a 30-a
    Seria A
    Sâmbătă
    • Apa – Micula (ora 12, 14): Rebegea C, Serbanoiu A, Girati C. Obs: Both G.
    • Babta – Botiz (ora 14 şi 16): Chis F, Ciocoi M, Iuhasz T. Obs: Nita G.
    Duminică
    • Livada – Lazuri: Bathory S, Anghius M, Bura I. Obs: Cionca G.
    • Orasu Nou – Caraseu: Haris A, Matei C, Pop C. Obs: Borz I.
    • Olimpia II – Doba: Pop L, Kopriva Z, Kopriva T. Obs: Kegyes A.
    • Paulesti – Medies (teren Caraseu): Bogdan R, Bauer I, Trela Z. Obs: Pataki Z.
    • Crucisor – Negresti: Chiorean C, Moldovan A, Grecica S. Obs: Por C.
    • Odoreu – Dorolt – amânat.
    Seria B
    Sâmbătă
    • Moftinu Mic – Oar: Marinas A, Pop E, Neichi S. Obs: Gherasim A.
    • Camin – Sanislau: Bathory S, Cimpan M, Trela Z. Obs: Kegyes T.
    Duminică
    • Vetis – Ciumesti: Gavrilescu D, Pop C, Nagy S. Obs: Ziman C.
    • Petresti – Moftinu Mare: Kovacs S, Pop M, Moisa F. Obs: Torok Z.
    • Piscolt – Tasnad: Merkly C, Miclaus R, Man C. Obs: Cseh S.
    • Capleni – Berveni: Dragos B, Miron C, Hasna M. Obs: Morar N.
    • Urziceni – Foieni: Rat S, Balc C, Costea D. Obs: Swarcz O.
    • Andrid – Decebal: Petreus G, Serbanoiu A, Kallos T. Obs: Dumitras G.
    Liga a V-a – etapa a 21-a
    Seria A
    • Santau – Tiream – s-a jucat ieri
    Duminică
    • Ghenci – Lucaceni: Szilagyi B, Toth K, Filipan E. Obs: Balogh B.
    • Domanesti – Hodod (16): Swarczkopf Z, Horvath L, Botos R. Obs: Toth A.
    • Supur – Craidorolt: Kovacs A, Cereteu T, Berei R. Obs: Kuki C.
    • Beltiug – Marna: Glazer V, Peneghi S, Griszaber D. Obs: Halici E.
    • Cauas – Acas 3-0
    Seria B
    Sâmbătă
    • Satmarel – Madaras: Rat S, Kallos T, Rafael T. Obs: Nastrut L.
    Duminică
    • Tarna Mare – Viile SM: Petrut S, Costea P, Costea G. Obs: Turtureanu I.
    • Bercu – Dumbrava: Micas A, Chereches R, Robert I.
    • Certeze – Vetis: Neichi S, Kosor G, Nicholas T. Obs: Chiorean D.
    • Porumbesti – Ardud: Cimpan M, Bauer Ad, Turbut D. Obs: Boc A.
    • Agris – Dara 3-0
    Partidele se dispută de la orele 16 şi 18.



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    panouri fotovoltaice satu mare