More


    Programul meciurilor din weekend!

    =

    Liga a IV-a, Seria A

    (Zona Tur-Talna)

    Etapa a 2-a

     

    Sâmbătă, 31 august, 16:00 / 18:00:

    Energia Negreşti – Olimpia MCMXXI Satu Mare

    A: Bathory Ştefan

    A1: Lukacs Levente

    A2: Neichi Sergiu

    Obs. Iuhas Ioan

     

    Duminică, 1 septembrie, 16:00 / 18:00:

    Speranţa Halmeu – Voinţa Turţ

    A: Simon Elek

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. Turtureanu Ioan

    Venus Dumbrava – Turul Micula

    A: Matei Claudiu

    A1: Bonţidean Daniel

    A2: Miclăuş Răzvan

    Obs. Stoica Viorel

    Sportul Botiz – Talna Oraşu Nou

    A: Pop Lucian

    A1: Toth Cristian

    A2: Raul Chiorean

    Obs. Cseh Sandor

    AS Livada – Victoria Apa

    A: Chiorean George

    A1: Moisa Florin

    A2: Miron Ciprian

    Obs. Ziman Cornel

    Voinţa Lazuri – Dacia Medieşu Aurit

    A: Bărbuş Stejerel

    A1: Orha Dan

    A2: Denis Gherman

    Obs. Halici Eugen


    Liga a IV-a, Seria B

    (Zona Someş)

    Etapa a 2-a

    Sâmbătă, 31 august, 16:00 / 18:00 (la înţelegere):

    ACS Voinţa Doba – Unirea Păuleşti

    A: Mihai Marius

    A1: Deac Vlad

    A2: Bărbuş Stejerel

    Obs. Borz Ionel

     

    16:00 – seniorii / 18:00 – juniorii:

    CS Someşul Oar – Crasna Moftinu Mic

    A: Dragoş Bogdan

    A1: Pop Lucian

    A2: Reday Arpad

    Obs. Dumitraş Gheorghe

     

    Duminică, 1 septembrie, 16:00 / 18:00:

    Voinţa Babţa – Unirea Tăşnad

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Ciocoi Marian

    A2: Ghencean Ionuţ

    Obs. Vigu Iosif

    Luceafărul Decebal – AC SC Recolta Dorolţ

    A: Neichi Sergiu

    A1: Sician Mihai

    A2: Nagy Szabolcs

    Obs. Gherasim Alexandru

    CS Cetate Ardud 800 – Viitorul Vetiş, amanat

    Someşul Odoreu – Ştiinţa Beltiug, amânat


    Liga a IV-a, Seria C

    (Zona Crasna)

    Etapa a 2-a

    Duminică, 1 septembrie, 16:00 / 18:00:

    Schwaben Kalmandi Cămin – Frohlich Foieni

    A: Dragoş Bogdan

    A1: Sălăgean Norbert

    A2: Turoczi Zoltan

    Obs. Torok Zoltan

    Stăruinţa Berveni – CSM Victoria Carei

    A: SJ

    A1: SJ

    A2: SJ

    Obs. Pataki Zoltan

    AS Ghenci – Viitorul Lucăceni

    A: Popescu Tudor

    A1: Bathory Ştefan

    A2: Lukacs Levente

    Obs. Lizac Paul

    Victoria Tiream – AS Căpleni

    A: Peneghi Şerban

    A1: Kopriva Tamas

    A2: Kopriva Zsolt

    Obs. Niţă Gheorghe

    Recolta Sanislău – Schamagosch Ciumeşti

    A: Rebegea Ciprian

    A1: Estan Alex

    A2: Jennifer Damian

    Obs. Rus Gavril

    Real Andrid – Unirea Pişcolt

    A: SJ

    A1: SJ

    A2: SJ

    Obs. Mândreanu Remus

    Fortuna Căpleni – CSM Satu Mare, amânat


    Liga a V-a, Seria A

    Etapa 1

    Sâmbătă, 31 august, 17:00:

    Olimpia Căuaş – Dacia Supur

    A: Matei Claudiu

    A1: Hepcal Ionuţ

    A2: Ciceu Marian

    Obs. Juhasz Tibor

     

    Duminică, 1 septembrie, 18:00:

    Platanul Marna – Termala Dindeşti

    A: Rad Bogdan

    A1: Szakacs Zsolt

    A2: Botoş Rolan

    Obs. Rozs Zoltan

    Gloria Moftinu Mare – Vulturii Santău

    A: Cherecheş Vasile

    A1: Sas Bogdan

    A2: Trella Zoran

    Obs. Dorca Marcel

    Olimpia Domăneşti – Kneho Urziceni, amânat


    LIGA A V-A, SERIA B

    Etapa 1

    Duminică, 1 septembrie, 18:00:

    Recolta Dorolț II (Dara) – Unirea Bercu

    A: Popa Adina

    A1: Biro Eniko

    A2: Diana Ilie

    Obs. Pop Constantin

    Ugocea Porumbeşti – Egri Sasok Agriş, amânat

    Codreana Homoroade – Prietenia Crucişor, amânat

    Viitorul Viile SM stă


    * Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img