More


    START în Liga a IV-a! Ne arbitrează:

    =

    Liga a IV-a, Seria A

    (Zona Tur-Talna)

    Etapa 1

    Duminică, 25 august,

    12:00 / 14:00:

    Voinţa Turţ – AS Livada

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Orha Dan

    A2: Cherecheş Vasile

    Obs. Halici Eugen

    16:00 / 18:00:

    Turul Micula – Sportul Botiz

    A: Simon Elek

    A1: Denis Gherman

    A2: Şerban Ovidiu

    Obs. Turtureanu Ioan

    Talna Oraşu Nou – Voinţa Lazuri

    A: Matei Claudiu

    A1: Bonţidean Daniel

    A2: Popescu Tudor

    Obs. Kegyes Tibor

    Olimpia MCMXXI Satu Mare – Speranţa Halmeu

    A: Bathory Ştefan

    A1: Pop Emanuel

    A2: Jennifer Damian

    Obs. Vigu Iosif

    Victoria Apa – Energia Negreşti, amânat

    Dacia Medieşu Aurit – Venus Dumbrava, amânat

     

    Liga a IV-a, Seria B

    (Zona Someş)

    Etapa 1

     

    Vineri, 23 august, 16:00 / 18:00:

    Unirea Tăşnad – CS Cetate Ardud 800

    A: Simon Elek

    A1: Nagy Szabolcs

    A2: Estan Alex

    Obs. Ziman Cornel

     

    Sâmbătă, 24 august, 16:00 / 18:00:

    Ştiinţa Beltiug – Luceafărul Decebal

    A: Bathory Ştefan

    A1: Mihai Marius

    A2: Rus Cătălin

    Obs. Mândrean Remus

    Duminică, 25 august, 16:00 / 18:00:

    Viitorul Vetiş – ACS Voinţa Doba

    A: Peneghi Şerban

    A1: Botos Roland

    A2: Maxi Cătălin

    Obs. Borz Ionel

    AC SC Recolta Dorolţ – CS Someşul Oar

    A: Neichi Sergiu

    A1: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

    A2: Miclăuş Răzvan

    Obs. Stoica Viorel

    Marţi, 27 august, 18:00 (seniorii):

    Unirea Păuleşti – Voinţa Babţa

    A: Iuhas Tibor

    A1: Ciceu Marian

    A2: Szakacs Zsolt

    Obs. Niţă Gheorghe

    AS Crasna Moftinu Mic – Someşul Odoreu, amânat

     

    Liga a IV-a, Seria C

    (Zona Crasna)

    Etapa 1

    Sâmbătă, 24 august,

    12:00 / 14:00:

    Schamagosch Ciumeşti – Victoria Tiream

    A: Peneghi Şerban

    A1: Sălăgean Norbert

    A2: Marian Beniamin

    Obs. Iuhas Ioan

    16:00 / 18:00:

    CSM Victoria Carei – Schwaben Kalmandi Cămin

    A: Pop Emanuel

    A1: Lukacs Levente

    A2: Sician Mihai

    Obs. Torok Zoltan

     

    Duminică, 25 august, 16:00 / 18:00:

    Frohlich Foieni – Real Andrid

    A: Kovas Szabolcs

    A1: Sician Gabriel

    A2: Sălăjean Norbert

    Obs. Hriţiu Ciprian

    Viitorul Lucăceni – Stăruinţa Berveni

    A: Rebegea Ciprian

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. Rus Gavril

    AS Căpleni – Fortuna Căpleni

    A: Vidican Rareş

    A1: Kopriva Tamas

    A2: Kopriva Zsolt

    Obs. Pataki Zoltan

    Unirea Pişcolt – Recolta Sanislău

    A: Dragoş Bogdan

    A1: Moisa Florin

    A2: Turoczi S.

    Obs. Morar Nicolae

    CSM Satu Mare – AS Ghenci, amânat

     

     

    * Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img