More


    Ne arbitrează în weekend! Vezi programul complet!

    =

    Liga a IV-a, Seria A

    (Zona Tur-Talna)

    Etapa a 4-a

     

    Sâmbătă, 14 septembrie, 11:00 – seniorii / 13:00 – juniorii:

    AS Livada – Talna Oraşu Nou

    A: Pop Lucian

    A1: Rad Bogdan

    A2: Miclăuş Răzvan

    Obs. Dumitraş Gheorghe

    Sâmbătă, 14 septembrie, 15:00 / 17:00:

    Voinţa Lazuri – Energia Negreşti

    A: Peneghi Şerban

    A1: Ciceu Marian

    A2: Chiorean Raul

    Obs. Halici Eugen

    Victoria Apa – Speranţa Halmeu

    A: Simon Elek

    A1: Nagy Szabolcs

    A2: Sabo Andrei

    Obs. Ziman Cornel

    Duminică, 15 septembrie, 15:00 / 17:00:

    Dacia Medieşu Aurit – Sportul Botiz

    A: Mihai Marius

    A1: Lukacs Levente

    A2: Trella Zoran

    Obs. Stoica Viorel

    Venus Dumbrava – Olimpia MCMXXI Satu Mare

    A: Neichi Sergiu

    A1: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

    A2: Orha Dan

    Obs. Vigu Iosif

    Voinţa Turţ – Turul Micula

    A: Bărbuş Stejerel

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. Pataki Zoltan


     

    Liga a IV-a, Seria B

    (Zona Someş)

    Etapa a 4-a

    Sâmbătă, 14 septembrie, 15:00 / 17:00:

    Unirea Tăşnad – Voinţa Doba

    A: Chiorean Cristian

    A1: Matei Claudiu

    A2: Pop Emanuel

    Obs. Iuhas Ioan

     

    Duminică, 15 septembrie, 15:00 / 17:00:

    Voinţa Babţa – Luceafărul Decebal

    A: Matei Claudiu

    A1: Nagy Szabolcs

    A2: Pop Emanuel

    Obs. Niţă Gheorghe

    Ştiinţa Beltiug – Someşul Oar

    A: Rad Bogdan

    A1: Toth Cristian

    A2: Miron Ciprian

    Obs. Dorca Marcel

    Crasna Moftinu Mic – Viitorul Vetiş

    A: Bathory Ştefan

    A1:  Jennifer D. Damian Slmi

    A2:  Sician Gabriel

    Obs. Kegyes Tibor

    Cetate Ardud 800 – Recolta Dorolţ, amânat

    Someşul Odoreu – Unirea Păuleşti, nu se dispută

     


     

    Liga a IV-a, Seria C

    (Zona Crasna)

    Etapa a 5-a

    Sâmbătă, 14 septembrie, 15:00 / 17:00:

    CSM Victoria Carei – Victoria Tiream

    A: Rebegea Ciprian

    A1: Pop Cristian

    A2: Batori Patrick

    Obs. Rozs Zoltan

     

    Duminică, 15 septembrie, 15:00 / 17:00:

    Viitorul Lucăceni – Recolta Sanislău

    A: Kopriva Zsolt

    A1: Kopriva Tamas

    A2: Biro Eniko

    Obs. Morar Nicolae

    AS Căpleni – Frohlich Foieni

    A: Dragoş Bogdan

    A1: Botos Roland

    A2: Reday Arpad

    Obs. Rus Gavril

    Schamagosch Ciumeşti – Unirea Pişcolt

    A: Simon Elek

    A1: Denis Gherman

    A2: Şerban Ovidiu

    Obs. Turtureanu Ioan

    Stăruinţa Berveni – Fortuna Căpleni

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Sălăgean Norbert

    A2: Maxi Cătălin

    Obs. Torok Zoltan

    AS Ghenci – Schwaben Kalmandi Cămin

    A: Peneghi Şerban

    A1: Estan Alex

    A2: Bonţidean Daniel

    Obs. Cseh Sandor

    CSM Satu Mare – Real Andrid, amânat


    Liga a V-a, Seria A

    Etapa a 3-a

    Sâmbătă, 14 septembrie, ora 17:00:

    Vulturii Santău – Kneho Urziceni

    A: Bathory Ştefan

    A1: Sician Mihai

    A2: Bonţidean Daniel

    Obs. Năstruţ Liviu

     

    Duminică, 15 septembrie, ora 14:30:

    Olimpia Domăneşti – Termala Dindeşti

    A: Chiorean Cristian

    A1: Ghencean Ionuţ

    A2: Raţ Jr.

    Obs. Neichi Ioan

    Platanul Marna – Olimpia Căuaş

    A: Chiriloaia Ciprian

    A1: Ciocoi Marian

    A2: Miclăuş Răzvan

    Obs. Mândreanu Remus

     

     

    Duminică, 15 septembrie, ora 17:00:

    Gloria Moftinu Mare – Dacia Supur

    A: Chiorean George

    A1: Szakacs Zsolt

    A2: Peter Iulian

    Obs. Juhasz Tibor


    LIGA A V-A, SERIA B

    Etapa a 3-a

    Sâmbătă, 14 septembrie, ora 17:00:

    Codreana Homoroade – AS CS Diferit

    A: Popescu Tudor

    A1: Batori Patrick

    A2: Estan Alex

    Obs. Racolţa Vasile

     

    Duminică, 15 septembrie, ora 17:00:

    Ugocea Porumbeşti – Unirea Bercu

    A: Popescu Tudor

    A1: Sas Bogdan

    A2: Gherasim Alexandru

    Obs. Gherasim Alexandru

    Prietenia Crucişor – Egri Sasok Agriş

    A: Pop Lucian

    A1: Moisa Florin

    A2: Turoczi Sergiu

    Obs. Hriţiu Ciprian

    Recolta Dorolț II (Dara) – Viitorul Viile SM

    A: Chiorean Cristian

    A1: Ghencean Ionuţ

    A2: Raţ Jr.

    Obs. Lizac Paul

      

    * Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img