More


    Trei tinere ne “fluieră” în weekend! Vezi unde! Delegări/Program:

    =

    Liga a IV-a, Seria A, Zona Tur -Talna

    Etapa a 6-a

    Sâmbătă, 28 septembrie, 15:00 / 17:00:

    Victoria Apa – Voinţa Lazuri

    A: Rebegea Ciprian

    A1: Rus Cătălin

    A2: Szabo Andrei

    Obs. Iuhas Ioan

    Duminică, 29 septembrie,

    10:00-seniorii / 12:00-juniorii:

    Olimpia MCMXXI Satu Mare – Dacia Medieşu Aurit

    A: Mazilu Ovidiu

    A1: Matei Claudiu

    A2: Por Constantin

    Obs. Halici Eugen

    15:00 / 17:00:

    Turul Micula – Talna Oraşu Nou

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Pop Emanuel

    A2: Nagy Szabolcs

    Obs. Vigu Iosif

    Sportul Botiz – Venus Dumbrava

    A: Matei Claudiu

    A1: Sas Bogdan

    A2: Szabo Andrei

    Obs. Rus Gavril

    Voinţa Turţ – Energia Negreşti

    A: Pop Lucian

    A1: Chiorean Raul

    A2: Maxi Cătălin

    Obs. Ziman Cornel

    AS Livada – Speranţa Halmeu

    A: Bărbuş Stejerel

    A1: Ghencean Ionuţ

    A2: Sician Gabriel

    Obs. Dumitraş Gheorghe


    Liga a IV-a, Seria B, Zona Somes

    Etapa a 6-a

    Sâmbătă, 28 septembrie, 15:00 / 17:00:

    Ştiinţa Beltiug – Voinţa Babţa

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Bathory Ştefan

    A2: Şerban Ovidiu

    Obs. Cseh Şandor

    Viitorul Vetiş – Unirea Păuleşti

    A: Peneghi Şerban

    A1: Moisa Florin

    A2: Pop Lucian

    Obs. Borz Ionel

    Voinţa Doba – Cetate Ardud 800

    A: Rad Bogdan

    A1: Miron Ciprian

    A2:  Botoş Roland

    Obs. Torok Zoltan

    Duminică, 29 septembrie, 15:00 / 17:00:

    Recolta Dorolţ – Unirea Tăşnad

    A: Neichi Sergiu

    A1: Por Constantin

    A2: Batori Patrick

    Obs. Pintea Mircea

    Crasna Moftinu Mic – Luceafărul Decebal

    A: Bathory Ştefan

    A1: Lukacs Levente

    A2: Bonţidean Daniel

    Obs. Năstruţ Liviu

    Someşul Odoreu – Someşul Oar, echipa gazdă s-a retras din campionat

    Recolta Dorolţ – Ştiinţa Beltiug (etapa 2) se joacă în 2 octombrie 2019, 14:30/16:30


    Liga a -IV, Seria C, Zona Crasna

    Etapa a 7-a

    Sâmbătă, 28 septembrie, 15:00 / 17:00:

    CSM Victoria Carei – Real Andrid

    A: Popa Adina

    A1: Biro Eniko

    A2: Jennifer Damian

    Obs. Petz Istvan

    Duminică, 29 septembrie, 15:00 / 17:00:

    CSM Satu Mare – Unirea Pişcolt, teren Pişcolt

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Jennifer Damian

    A2: Denis Gherman

    Obs. Pataki Zoltan

    Viitorul Lucăceni – Frohlich Foieni

    A: Dragoş Bogdan

    A1: Moisa Florin

    A2: Turoczi Sergiu

    Obs. Niţă Gheorghe

    AS Căpleni – Schamagosch Ciumeştiteren Carei

    A: Chiriloaia Ciprian

    A1: Miclăuş Răzvan

    A2: Trella Zoran

    Obs. Gherasim Alexandru

    Schwaben Kalmandi Cămin – Fortuna Căpleni

    A: Peneghi Şerban

    A1: Botoş Roland

    A2: Toth Cristian

    Obs. Papp Ioan

    Stăruinţa Berveni – Recolta Sanislău

    A: Rad Bogdan

    A1: Kopriva Zsolt

    A2: Kopriva Tamas

    Obs. Morar Nicolae

    AS Ghenci – Victoria Tiream

    A: Elek Simon

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. Turtureanu Ioan


    Liga a V-a, Seria A

    Etapa a 5-a

    Duminică, 29 septembrie,

    ora 14:00:

    Vulturii Santău – Dacia Supur

    A: Ciocoi Marian

    A1: Peter Alin

    A2: Peter Iulian

    Obs. Rozs Zoltan

    Olimpia Domăneşti – Olimpia Căuaş

    A: Petruţ Sebastian

    A1: Chiorean Cristian

    A2: Sician Mihai

    Obs. Chioreanu Radu

    ora 17:00:

    Gloria Moftinu Mare – Platanul Marna

    A: Chiorean Cristian

    A1: Sician Mihai

    A2: Petruţ Sebastian

    Obs. Bâlc Csaba

    Termala Dindeşti – Kneho Urziceni

    A: Peter Alin

    A1: Ciocoi Marian

    A2: Peter Iulian

    Obs. Silaghi Romeo


    Liga a V-a, Seria B

    Etapa a 5-a

    Sâmbătă, 28 septembrie, ora 16:00:

    Prietenia Crucişor – AS CS Diferit

    A: Mihai Marius

    A1: Estan Alex

    A2: Raţ Jr.

    Obs. Dorca Marcel

    Duminică, 29 septembrie,

    ora 14:30:

    Codreana Homoroade – Recolta Dorolț II (Dara)

    A: Chiorean George

    A1: Reday Arpad

    A2: Szakacs Zsolt

    Obs. Stoica Viorel

    ora 17:00:

    Ugocea Porumbeşti – Viitorul Viile SM

    A: Popescu Tudor

    A1: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

    A2: Estan Alex

    Obs. Lizak Paul

    Unirea Bercu – Egri Sasok Agriş

    A: Chiorean George

    A1: Reday Arpad

    A2: Szakacs Zsolt

    Obs. Neichi Ioan



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img