More


    Avem fotbal judeţean în weekend. Program complet aici:

    =

    Liga a IV-a, Seria A
    (Zona Tur-Talna)
    Etapa a 9-a

    Sâmbătă, 19 octombrie, 12:00 / 14:00:
    Victoria Apa – Talna Oraşu Nou
    Sâmbătă, 19 octombrie, 13:00 / 15:00:
    Energia Negreşti – Speranţa Halmeu
    Sâmbătă, 19 octombrie, 12:00 / 14:00:
    Voinţa Lazuri – Sportul Botiz

    Duminică, 20 octombrie, 12:00 / 14:00:
    Turul Micula – Olimpia MCMXXI Satu Mare
    Voinţa Turţ – Dacia Medieşu Aurit
    AS Livada – Venus Dumbrava

    Liga a IV-a, Seria B
    (Zona Someş)

    Etapa a 9-a
    Sâmbătă, 19 octombrie, 13:00-seniorii / 15:00-juniorii:
    Ştiinţa Beltiug – Unirea Păuleşti

    Duminică, 20 octombrie, 12:00 / 14:00:
    Viitorul Vetiş – Recolta Dorolţ
    Voinţa Babţa – Voinţa Doba
    Luceafărul Decebal – Someşul Oar

    Duminică, 20 octombrie, 15:00-seniorii:
    Crasna Moftinu Mic – Unirea Tăşnad

    Someşul Odoreu – Cetate Ardud 800, Someşul Odoreu s-a retras din campionat

    Liga a IV-a, Seria C
    (Zona Crasna)

    Etapa a 10-a
    Sâmbătă, 19 octombrie, 13:00 / 15:00:
    CSM Satu Mare – Schwaben Kalmandi Cămin

    Duminică, 20 octombrie, 12:00 / 14:00:
    AS Căpleni – Viitorul Lucăceni
    Schamagosch Ciumeşti – CSM Victoria Carei
    Unirea Pişcolt – Stăruinţa Berveni, teren Berveni
    Frohlich Foieni – AS Ghenci
    Recolta Sanislău – Victoria Tiream
    Real Andrid – Fortuna Căpleni

    Liga a V-a, Seria A
    Etapa a 8-a (Retur)
    Sâmbătă, 19 octombrie, ora 16:00:
    Vulturii Santău – Gloria Moftinu Mare
    Sâmbătă, 19 octombrie, ora 16:30:
    Kneho Urziceni – Olimpia Domăneşti

    Duminică, 20 octombrie, ora 14:00:
    Dacia Supur – Olimpia Căuaş, amânat
    Termala Dindeşti – Platanul Marna

    LIGA A V-A, SERIA B
    Etapa a 8-a (Retur)
    Sâmbătă, 19 octombrie, ora 16:00:
    AS CS Diferit – Viitorul Viile SM

    Duminică, 20 octombrie, ora 13:30:
    Egri Sasok Agriş – Ugocea Porumbeşti
    Duminică, 20 octombrie, ora 14:00:
    Prietenia Crucişor – Codreana Homoroade

    Duminică, 20 octombrie, ora 16:30:
    Unirea Bercu – Recolta Dorolț II (Dara)



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img