More


    Meciuri tari in weekend! Vezi programul si delegarile finale!

    =

    Liga a IV-a, Seria A

    (Zona Tur-Talna)

    Etapa a 9-a

    Sâmbătă, 19 octombrie, 13:00 / 15:00:

    Energia Negreşti – Speranţa Halmeu

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Pop Emanuel

    A2: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

    Obs. Andreica Marcel

    Sâmbătă, 19 octombrie, 14:00 / 16:00:

    Voinţa Lazuri – Sportul Botiz

    A: Simon Elek

    A1: Batori Patrick

    A2: Denis Gherman

    Obs. Stoica Viorel

    Duminică, 20 octombrie, 12:00 / 14:00:

    Turul Micula – Olimpia MCMXXI Satu Mare

    A: Omuţ Marius

    A1: BH

    A2: BH

    Obs. Vigu Iosif

    Voinţa Turţ – Dacia Medieşu Aurit

    A: Mihai Marius

    A1: Sician Gabriel

    A2: Raţ Jr.

    Obs. Rus Gavril

    AS Livada – Venus Dumbrava

    A: Simon Elek

    A1: Miclău$ Răzvan

    A2: Bonţidean Daniel Armando

    Obs. Turtureanu Ioan

    Miercuri, 23 octombrie:

    Victoria Apa – Talna Oraşu Nou

    A: Pop Lucian

    A1: Moisa Florin

    A2: Botos Roland

    Obs. Ziman Cornel


    Liga a IV-a, Seria B

    (Zona Someş)

    Etapa a 9-a

    Sâmbătă, 19 octombrie, 13:00 – seniorii / 15:00 – juniorii:

    Ştiinţa Beltiug – Unirea Păuleşti

    A: Dragoş Bogdan

    A1: Chiorean George

    A2: Miron Ciprian

    Obs. Petz Istvan

    Duminică, 20 octombrie, 12:00 / 14:00:

    Viitorul Vetiş – Recolta Dorolţ

    A: Chiriloaia Ciprian

    A1: Lukacs Levente

    A2: Nagy Szabolcs

    Obs. Năstruţ Liviu

    Voinţa Babţa – Voinţa Doba

    A: Iuhas Tibor

    A1: Moisa Florin

    A2: Pop Emanuel

    Obs. Rozs Zoltan

    Luceafărul Decebal – Someşul Oar

    A: Pop Lucian

    A1: Toth Cristian

    A2: Maxi Cătălin

    Obs. Borz Ionel

    Duminică, 20 octombrie, 15:00 – seniorii:

    Crasna Moftinu Mic – Unirea Tăşnad

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Sălăgean Norbert

    A2: Miron Ciprian

    Obs. Cseh Sandor

    Someşul Odoreu – Cetate Ardud 800, Someşul Odoreu s-a retras din campionat


    Liga a IV-a, Seria C

    (Zona Crasna)

    Etapa a 10-a

    Sâmbătă, 19 octombrie, 13:00 / 15:00:

    CSM Satu Mare – Schwaben Kalmandi Cămin

    A: Bathory Ştefan

    A1: Popescu Tudor

    A2: Jenifer Damian

    Obs. Halici Eugen

    Duminică, 20 octombrie, 12:00 / 14:00:

    AS Căpleni – Viitorul Lucăceni

    A: Bărbuş Stejerel

    A1: Trella Zoran

    A2: Ghencean Ionuţ

    Obs. Pintea Mircea

    Schamagosch Ciumeşti – CSM Victoria Carei

    A: Peneghi Şerban

    A1: Bathory Ştefan

    A2: Denis Gherman

    Obs. Pataki Zoltan

    Unirea Pişcolt – Stăruinţa Berveni, teren Berveni

    A: Rad Bogdan

    A1: Botoş Roland

    A2: Biro Eniko

    Obs. Petz Itsvan

    Frohlich Foieni – AS Ghenci

    A: Peter Alin

    A1: Ciocoi Marian

    A2: Peter Iulian

    Obs. Mândreanu Remus

    Recolta Sanislău – Victoria Tiream

    A: Chiorean Cristian

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. Dorca Marcel

    Real Andrid – Fortuna Căpleni

    A: SJ

    A1: SJ

    A2: SJ

    Obs. Morar Nicolae


    Liga a V-a, Seria A

    Etapa a 8-a (Retur)

    Sâmbătă, 19 octombrie, ora 16:00:

    Vulturii Santău – Gloria Moftinu Mare

    A: Rebegea Ciprian

    A1: Sician Mihai

    A2: Petruţ Sebastian

    Obs. Iuhas Ioan

    Sâmbătă, 19 octombrie, ora 16:30:

    Kneho Urziceni – Olimpia Domăneşti

    A: Matei Claudiu

    A1: Estan Alex Frz.

    A2: Bonţidean Daniel Armando

    Obs. Juhasz Tibor

    Duminică, 20 octombrie, ora 15:30:

    Termala Dindeşti – Platanul Marna

    A: Chiorean George

    A1: Turoczi Sergiu

    A2: Szakacs Zsolt

    Obs. Papp Ioan

    Dacia Supur – Olimpia Căuaş, amânat


    LIGA A V-A, SERIA B

    Etapa a 8-a (Retur)

    Sâmbătă, 19 octombrie, ora 16:00:

    AS CS Diferit – Viitorul Viile SM

    A: Por Constantin

    A1: Stoenciu David

    A2: Lakatos Tibor

    Obs. Lizac Paul

    Duminică, 20 octombrie, ora 13:30:

    Egri Sasok Agriş – Ugocea Porumbeşti

    A: Dumitraş Gheorghe

    A1: Gherasim Alexandru

    A2: Szabo Andrei

    Obs. Iuhas Ioan

    Duminică, 20 octombrie, ora 15:00:

    Prietenia Crucişor – Codreana Homoroade

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Sas Bogdan

    A2: Por Constantin

    Obs. Chioreanu Radu

    Duminică, 20 octombrie, ora 16:30:

    Unirea Bercu – Recolta Dorolț II (Dara)

    A: Gherasim Alexandru

    A1: Dumitraş Gheorghe

    A2: Sabo Andrei

    Obs. Racolţa Vasile


    * Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img