More


    Ne arbitrează în weekend! Program complet!

    =

    Liga a IV-a, Seria A

    (Zona Tur-Talna)

    Etapa a 8-a

    Sâmbătă, 12 octombrie, 14:00/16:00:

    Voinţa Lazuri – AS Livada

    A: Simon Elek

    A1: Sician Mihai

    A2: Rus Cătălin

    Obs. Pintea Mircea

    Duminică, 13 octombrie, 12:00/14:00:

    Talna Oraşu Nou – Voinţa Turţ

    A: Pop Emanuel

    A1: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

    A2: Miclăuş Răzvan

    Obs. Turtureanu Ioan

    Dacia Medieşu Aurit – Victoria Apa

    A: Pop Lucian

    A1: Moisa Florin

    A2: Toth Kristian

    Obs. Ziman Cornel

    Venus Dumbrava – Energia Negreşti

    A: Chiorean Cristian

    A1: Denis Gherman

    A2: Trella Zoran

    Obs. Stoica Viorel

    Speranţa Halmeu – Turul Micula

    A: Simon Elek

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. Andreica Marcel

    Olimpia MCMXXI Satu Mare – Sportul Botiz, teren Botiz

    A: Matei Claudiu

    A1: Raţ Jr.

    A2:

    Obs. Iuhas Ioan


    Liga a IV-a, Seria B

    (Zona Someş)

    Etapa a 8-a

    mbătă, 12 octombrie, 12:00 / 14:00:

    Unirea Tăşnad – Ştiinţa Beltiug

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Sălăgean Norbert

    A2: Miron Ciprian

    Obs. Torok Zoltan

    Someşul Oar – Viitorul Vetiş

    A: Neichi Sergiu

    A1: Matei Claudiu

    A2: Por Constantin

    Obs. Kegyes Tiberiu

    Duminică, 13 octombrie, 12:00 / 14:00:

    Unirea Păuleşti  – Crasna Moftinu Mic

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Kopriva Zsolt

    A2: Sălăgean Norbert

    Obs. Petz Istvan

    Cetate Ardud 800 – Luceafărul Decebal, teren Mădăras

    A: Bărbuş Stejerel

    A1: Ghencean Ionuţ

    A2: Batori Patrick

    Obs. Chioreanu Radu

    Recolta Dorolţ – Voinţa Doba

    A: Neichi Sergiu

    A1: Stoenciu David

    A2: Por Constantin

    Obs. Vigu Iosif

    Voinţa Babţa – Someşul Odoreu, Someşul Odoreu s-a retras din campionat


    Liga a IV-a, Seria C

    (Zona Crasna)

    Etapa a 9-a

    Sâmbătă, 12 octombrie, 12:00 / 14:00:

    CSM Victoria Carei – Unirea Pişcolt

    A: Bathory Ştefan

    A1: Popescu Tudor

    A2: TăbăcaruL Sergiu

    Obs. Cseh Sandor

    Duminică, 13 octombrie, 12:00 / 14:00:

    Viitorul Lucăceni – Schamagosch Ciumeşti

    A: Vidican Rareş

    A1: SJ

    A2: SJ

    Obs. Pataki Zoltan

    Schwaben Kalmandi Cămin – Victoria Tiream

    A: Dragoş Bogdan

    A1: Miron Ciprian

    A2: Turoczi Sergiu

    Obs. Rus Gavril

    Stăruinţa Berveni – Frohlich Foieni

    A: Rad Bogdan

    A1: Maxi Cătălin

    A2: Botos Roland

    Obs. Morar Nicolae

    AS Ghenci – Real Andrid

    A: Chiorean George

    A1: Reday Arpad

    A2: Szakacs Zsolt

    Obs. Liviu Năstruţ

    Fortuna Căpleni – Recolta Sanislău

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Estan Alex Frz.

    A2: Ciocoi Marian

    Obs. Halici Eugen

    Duminică, 13 octombrie, 14:00 / 16:00:

    CSM Satu Mare – AS Căpleni

    A: Bathory Ştefan

    A1: Lukacs Levente

    A2: Jennifer Denisa Damian

    Obs. Borz Ionel


    Liga a V-a, Seria A

    Etapa a 7-a

    Duminică, 13 octombrie, ora 13:00:

    Termala Dindeşti – Olimpia Căuaş

    A: Peter Alin

    A1: Peter Iulian

    A2: Ciceu Marian

    Obs. Rozs Zoltan

    Duminică, 13 octombrie, ora 16:00:

    Vulturii Santău – Platanul Marna

    A: Peter Alin

    A1: Ciordaş Ionuţ

    A2: Ciceu Marian

    Obs.  Mândreanu Remus

    Olimpia Domăneşti – Gloria Moftinu Mare   

    A: Petruţ Sebastian

    A1: Şerban Ovidiu

    A2: Sician Gabriel

    Obs. Silaghi Romeo

     Kneho Urziceni – Dacia Supur, amânat


    LIGA A V-A, SERIA B

    Etapa a 7-a

    Sâmbătă, 12 octombrie, ora 15:00:

    Egri Sasok Agriş – AS CS Diferit

    A: Mihai Marius

    A1: Sas Bogdan

    A2: Trella Zoran

    Obs. Hriţiu Ciprian

    Sâmbătă, 12 octombrie, ora 16:00:

    Prietenia Crucişor – Recolta Dorolț II (Dara)

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Petruţ Sebastian

    A2: Bonţidean Daniel Armando Tamas

    Obs. Dorca Marcel

    Duminică, 13 octombrie, ora 13:00:

    Viitorul Viile SM – Unirea Bercu

    A: Gherasim Alexandru

    A1: Dumitraş Gheorghe

    A2: Sabo Andrei

    Obs. Racolţa Vasile

    Duminică, 13 octombrie, ora 16:00:

    Ugocea Porumbeşti – Codreana Homoroade 

    A: Dumitraş Gheroghe

    A1: Gherasim Alexandru

    A2: Sabo Andrei

    Obs. Bâlc Csaba

     


    * Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

     



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img