More


    Se joacă în judeţ! Iar arbitrii sunt:

    - Advertisement -

    Liga a IV-a, Seria A

    (Zona Tur-Talna)

    Etapa a 7-a

    mbătă, 05 octombrie, 12:00/14:00

    Energia Negreşti – Talna Oraşu Nou

    A: CJ

    A1: CJ

    A2: CJ

    Obs. Por Constantin

    mbătă, 05 octombrie, 14:30 / 16:30

    Venus Dumbrava – Voinţa Lazuri, teren Lazuri

    A: Dragoş Bogdan

    A1: Moisa Florin

    A2: Maxi Cătălin

    Obs. Stoica Viorel

    Duminică, 06 octombrie, 12:00 / 14:00

    Dacia Medieşu Aurit – Turul Micula

    A: Rad Bogdan

    A1: Miron Ciprian

    A2: Botoş Roland

    Obs. Halici Eugen

    AS Livada – Olimpia MCMXXI Satu Mare

    A: Por Constantin

    A1: Reday Arpad

    A2: Marian Beniamin

    Obs. Andreica Marcel

    Duminică, 06 octombrie, 13:00 *seniorii, juniorii-amanat

    Voinţa Turţ – Victoria Apa

    A: Simon Elek

    A1: Şerban Ovidiu

    A2: Denis Gherman

    Obs. Ziman Cornel

    Duminică, 06 octombrie, 14:00 / 16:00

    Sportul Botiz – Speranţa Halmeu

    A: Simon Elek

    A1: Şerban Ovidiu

    A2: Denis Gherman

    Obs. Ziman Cornel


    Liga a IV-a, Seria B

    (Zona Someş)

    Etapa a 7-a

    mbătă, 5 octombrie, 11:00 / 14:00:

    Unirea Tăşnad – Viitorul Vetiş

    A: Mihai Marius

    A1: TăbăcaruL Sergiu

    A2: Neichi Sergiu

    Obs. Petz Istvan

    mbătă, 5 octombrie, 12:00 / 14:00:

    Voinţa Doba – Someşul Oar

    A: Pop Lucian

    A1: Toth Cristian

    A2: Chiorean Raul

    Obs. Pintea Mircea

    Duminică, 06 octombrie, 12:00/14:00:

    Cetate Ardud 800 – Voinţa Babţa

    A: Bărbuş Stejerel

    A1: Miclăuş Răzvan

    A2: Batori Patrick

    Obs. Dumitraş Gheorghe

    Luceafărul Decebal – Unirea Păuleşti

    A: Kovacs Szabolcs

    A1: Kopriva Zsolt

    A2: Sălăgean Norbert

    Obs. Torok Zoltan

    Duminică, 06 octombrie, 15:00 – seniorii:

    Crasna Moftinu Mic – Ştiinţa Beltiug

    A: Petruţ Sebastian

    A1: Estan Alex Frz

    A2: Sician Gabriel

    Obs. Rus Gavril

    Someşul Odoreu – Recolta Dorolţ nu se dispută


    Liga a IV-a, Seria C

    (Zona Crasna)

    Etapa a 8-a

    Duminică, 6 octombrie, 12:00 / 14:00:

    AS Căpleni – Schwaben Kalmandi Cămin

    A: Bogdan Răzvan

    A1: Popescu Tudor

    A2: Trella Zoran

    Obs. Vigu Iosif

    Schamagosch Ciumeşti – CSM Satu Mare

    A: Bathory Ştefan

    A1: Lukacs Levente

    A2: Pop Cristian

    Obs. Kegyes Tiberiu

    Unirea Pişcolt – Viitorul Lucăceni

    A: Chiriloaia Ciprian

    A1: Rus Cătălin

    A2: Bonţidean Daniel Armando

    Obs. Iuhas Ioan

    Frohlich Foieni – CSM Victoria Carei

    A: BH

    A1: BH

    A2: BH

    Obs. Pataki Zoltan

    Victoria Tiream – Fortuna Căpleni

    A: Peter Alin

    A1: Peter Iulian

    A2: Ciceu Marian

    Obs. Niţă Gheorghe

    Recolta Sanislău – AS Ghenci

    A: Matei Claudiu

    A1: Bauer Iosif

    A2: Bauer Adalbert

    Obs. Chiorenu Radu

    Real Andrid – Stăruinţa Berveni

    A: SJ

    A1: SJ

    A2: SJ

    Obs. Morar Nicolae


    Liga a V-a, Seria A

    Etapa a 6-a

    Duminică, 06 octombrie, ora 13:30:

    Gloria Moftinu Mare – Kneho Urziceni

    A: Chiorean George

    A1: Szakacs Zolt

    A2: Turoczi Sergiu

    Obs. Rozs Zoltan

    Duminică, 06 octombrie, ora 14:00:

    Olimpia Căuaş – Vulturii Santău

    A: Pop Emanuel

    A1: Ghencean Ionuţ

    A2: Sas Bogdan

    Obs. Papp Ioan

    Duminică, 06 octombrie, ora 16:30:

    Platanul Marna – Olimpia Domăneşti

    A: Pop Emanuel

    A1: Ghencean Ionuţ

    A2: Sas Bogdan

    Obs. Silaghi Romeo

    Dacia Supur – Termala Dindeşti, teren Dindesti

    A: Chiorean George

    A1: Szakacs Zolt

    A2: Turoczi Sergiu

    Obs. Bâlc Csaba


    LIGA A V-A, SERIA B

    Etapa a 6-a

    mbătă, 5 octombrie, 15:00:

    AS CS Diferit – Unirea Bercu, se joacă la Agriş

    A: Matei Claudiu

    A1: J3nnifer Denisa Damian

    A2: Sician Mihai

    Obs. Borz Ionel

    Duminică, 06 octombrie, ora 14:00:

    Recolta Dorolț II (Dara) – Ugocea Porumbeşti       

    A: Pop Lucian

    A1: Toth Cristian

    A2: Chiorean Raul

    Obs. Juhasz Tibor

    Viitorul Viile SM – Prietenia Crucişor

    A: Szabo Andrei

    A1: Gherasim Alexandru

    A2: Raţ Jr.

    Obs. Dorca Marcel

    Duminică, 06 octombrie, ora 16:30:

    Codreana Homoroade – Egri Sasok Agriş

    A: Gherasim Alexandru

    A1: Szabo Andrei

    A2: Raţ Jr.

    Obs. Racolţa Vasile



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img