More


    Se joacă în weekend. Program complet!

    =

    Liga a IV-a, Seria A
    (Zona Tur-Talna)
    Etapa a 7-a

    Sâmbătă, 05 octombrie, 12:00/14:00
    Energia Negreşti – Talna Oraşu Nou
    Sâmbătă, 05 octombrie, 13:30/15:30
    Venus Dumbrava – Voinţa Lazuri, teren Lazuri
    Duminică, 06 octombrie, 12:00/14:00
    Dacia Medieşu Aurit – Turul Micula
    AS Livada – Olimpia MCMXXI Satu Mare
    Duminică, 06 octombrie, 13:00 *seniorii
    Voinţa Turţ – Victoria Apa
    Duminică, 06 octombrie, 14:00/16:00
    Sportul Botiz – Speranţa Halmeu

    Liga a IV-a, Seria B
    (Zona Someş)
    Etapa a 7-a

    Sâmbătă, 5 octombrie, 11:00/14:00
    Unirea Tăşnad – Viitorul Vetiş
    Duminică, 06 octombrie, 12:00/14:00
    Voinţa Doba – Someşul Oar
    Cetate Ardud 800 – Voinţa Babţa
    Luceafărul Decebal – Unirea Păuleşti
    Crasna Moftinu Mic – Ştiinţa Beltiug
    Someşul Odoreu – Recolta Dorolţ, nu se dispută

    Liga a IV-a, Seria C
    (Zona Crasna)
    Etapa a 8-a

    Duminică, 6 octombrie, 12:00 / 14:00:
    AS Căpleni – Schwaben Kalmandi Cămin
    Schamagosch Ciumeşti – CSM Satu Mare
    Unirea Pişcolt – Viitorul Lucăceni
    Frohlich Foieni – CSM Victoria Carei
    Victoria Tiream – Fortuna Căpleni
    Recolta Sanislău – AS Ghenci
    Real Andrid – Stăruinţa Berveni

    Liga a V-a, Seria A
    Etapa a 6-a

    Duminică, 06 octombrie, ora 13:30:
    Gloria Moftinu Mare – Kneho Urziceni
    Duminică, 06 octombrie, ora 14:00:
    Olimpia Căuaş – Vulturii Santău
    Duminică, 06 octombrie, ora 16:30:
    Platanul Marna – Olimpia Domăneşti
    Dacia Supur – Termala Dindeşti, teren Dindesti

    LIGA A V-A, SERIA B
    Etapa a 6-a

    Sâmbătă, 5 octombrie, 15:00:
    AS CS Diferit – Unirea Bercu, se joacă la Agriş
    Duminică, 06 octombrie, ora 14:00:
    Recolta Dorolț II (Dara) – Ugocea Porumbeşti
    Viitorul Viile SM – Prietenia Crucişor
    Duminică, 06 octombrie, ora 16:30:
    Codreana Homoroade – Egri Sasok Agriş



    ULTIMELE ȘTIRI

    Latest Posts

    spot_img
    spot_img